Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 3x3 méteres pici szobámat...

3x3 méteres pici szobámat hogyan dobjam fel, és tegyem tinisebbé? 15/L

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és van egy nagyon kicsi szobám. Menta-zöld színe van jelenleg (nemsokára át lesz festve). Van benne egy kanapé, ami narancssárga, de hogy a menta-zölddel ne legyen nagyon durva, egy drapp színű ágytakaróval van letakarva. A ruhás szekrényem sima fa színű, mellette van egy kis poncos szekrényke amibe a könyveimet rartom, és szintén fa színű. A ruhásszekrén másik oldalán van 2 egyforma nagyon nagy fekete nyitott szekrény (nincsenek ajtói, csak polcok) a fiókjai pedig szürkék. A mellett van az íróasztalom, ami szintén fekete és ezen tartom a laptopom. Az íróasztal felett van a fa színű polcom, ami végig ér a falon… A melette lévő fal mellett van az ágyam, felette pedig az ablakom. Ezen a falon van még a tükröm, és egy kis tolható műanyag sötétkék állvány, amin a hajas cuccaimat tartom. Az egyik fal és a plafon közti kb fél méteren gipsz karon van, amire gombostűvel minden fel lehet tűzögetni, ezt jó ki lehetne használni, csak nem tudom még hogy hogyan.

Fel szeretném valahogy dobni a szobát, hogy ne legyen ilyen egyhangú Meg valahogy vidámítani is szeretném amiatt a sok fekete és barna miatt. Szeretném csajosabbá tenni, mert a mostani állapotában bármilyen nemű lakhatna benne. A tükrömet nagyon szeretném feldobni, mert elég nagy, és barna kerete van, és jó lenne azt is színesíteni.Nincs túl sok ötletem, de remélem valaki tud majd segíteni. Nincs pénzünk költekezésre, úgyhogy jó lenne ha itthon tudnám elkészíteni a dolgot, de ha van ötlet, és sokba kerül, azért írjátok le, hátha kitalálok valamit.

Egy kicsit magamról:

Imádom a zenét, az ízlésem is sokrétű. Nagyon szeretem a Green Day-t, a Boys like Girls-t, de Taylor Swift, Miley Cyrus, Selena Gomez, és Demi lovato is a szevoritok között van. Néptáncolok, úgyhogy a népzenét is szeretem és a népviseletet. Tanár szeretnék, lenni és elég komoly is vagyok. Imádom a történelemet. Nagyon szeretm a csajos dolgokat, szagaok, csipkék, gyöngyök, kedvenc színem nincs, de ha döteni kell a lakberendezésnék a halvény színeket szeretm, például barack, halvány rózsaszín. Szeretem Párizst, a farancia nyelvet, és mindent ami Franciaország! Pont most voltm kint nemrég.. ) Most megyek kilencedikbe, ez nemtudom mit segít de azért leírtam Szeretek olvasni, ezért nagyon sok könyv van a szobámba. Szeretem virágokat és tavaszt :D

Remélem van ötletek arra hogyan dobjam fel a szobámat, hogy tükrözze az egyéniségemet. Előre is köszi :)



2012. aug. 14. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Júúj nagyon ari vagy! :) :)


És hogy a kérdésre is válaszoljak:


"hogyan dobjam fel, és tegyem tinisebbé"


Ne haragudj, de lassan ebből a korból már kifelé mész, és azért 1-2 év múlva újra átrendezni a szobát kár lenne.


Amúgy apró olcsóbb kiegészítőkkel, lakástextiliával segíthetsz a dolgokon.

Egyébként ahelyett, hogy itt körülírtad a szobád "kinézetét", tehettél volna fel képeket is, így jobban tudtunk volna válaszolni.

Tehetnél ki falitáblát amire kitűzhetnél képeket, idézeteket.

A "komor bútorokat" :)(tetszett ez a kifejezés) meg egyszerűen dobd ki vagy fesd át.


Ui.: Remélem nem magyar szakos tanárnak készülsz, csak mert a helyesírásodon van mit javítani. :)

2012. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igen, tudom hogy nagyon rosszul írtam ezt le, de olyan sok volt, hogy nem volt kedvem átolvasni.. :/ És nem, nem magyar szakosnak megyek :D

2012. aug. 14. 17:14
 3/4 anonim válasza:

Nekem van egy csomó poszterem a kedvenc sztárjaimról,szerintem akármilyen kicsi egy szoba 1-2 neked is elfér. Vegyél virágos vagy szalagos díszeket és kösd rá a szekrények fogantyújára,nekem ilyenek vannak :D

Esetleg saját készítésű rajzokkal,mondjuk valami franciát,vagy népviseletes mintákat, Eiffel toronyról pici maketteket is tehetsz ki. vannak matricák,amit bútorokra találtak ki,azzal színesítheted. Berendezésileg nem tudok segíteni,ahhoz nem értek,de remélem segítettem! :D

15/L ;)

2012. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi, sok ötletet adtál! ) Köszii
2012. aug. 16. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!