Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnék ágyat venni a...

Szeretnék ágyat venni a lakásomba de sajnos ahova tervezem ott csak 196 cm hely van, vagyis csak 190 es ágyat tudok betenni.176 cm fiú vok és az akérdésem hogy elférek egy akkora ágyon? 19f

Figyelt kérdés
aputól kaptam a lakást és most rendezzük be :)
2015. okt. 18. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

lábad szára kicsit le fog lógni,

nézd meg azt is hogy a mostani ágyadon a fejednél mennyi plusz hely van mikor fekszel

2015. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Necces, a matracnak 15-20 cm-vel kell hosszabbnak lennie a testmagasságnál ahhoz, hogy kényelmes legyen, a te eseted épp a határon van. Próbáld ki az üzletben, hogyan tudsz elhelyezkedni úgy, hogy odateszel olyan párnát is, amit használsz. Ha kispárnával alszol, szerintem elég a 190 cm, de ha szereted a nagypárnát vagy a nagypárna+kispárnák kombót, akkor nem férsz el kényelmesen, le fog kicsit lógni a lábad, nem lesz alátámasztás.
2015. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most azt csináltam, hogy a kanapét addig toltam az egyik üres falhoz, hogy a közte lévő távolság pont 190 legyen. leterítettem egy lepedőtmajd tettem párnát is rá. nem érte el a lábam a falat még akkor sem ha a párna alján volt a fejem. csak a lábujhegyemmel tudtam valahogy nagy nehezen megérinteni. akkor ez jó vagy rossz? vagy lehet nem vagy 176 sem? mondjuk azt nem hiszem. sajnos a csüvek miatt nem megy be oda a 200 as ágy :( ráadásul most téli fűtési időszak miatt le sem tudom vágatni a fenébe. a másik szobából úgyis elég meleg van ott nem is megy ott sosem a fűtés.
2015. okt. 18. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó lesz, a fűtéscsövek ott lennének közvetlenül az ágy végénél? Akkor jó lenne olyan ágy (ha befér), aminek van ágyvége, hogy véletlenül se érj hozzá a forró csövekhez.
2015. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen sajnos ott vannak. befér mert ez már az a méret ami a csövek és a másik falközött van. a fűtőtest csővei.... nagyon rossz helyen vannak sajnos. nyáron biztosan le fogom vágatni és el fogom felül vezettetni fűtés szerelővel. idén már sajna a szezon miatt nem lehet :( am lenne 205 cm az ágynak ha nem lennének ott.
2015. okt. 18. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valahogy bírd ki nyárig, még nőhetsz pár centit, éppen elég ahhoz, hogy kinődd az ágyad. Valahogy oldd meg addig. Akár csak a matracot vedd meg, és tedd le a földre.
2015. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!