Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen széles...

Szerintetek milyen széles legyen egy vendégágynak kihúzható kanapéágy?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy mennyire picike fekvőfelületűeket árulnak.. 185 cm hosszúakat.. és a magasabb férfiakra nem gondolnak? Na mindegy.. szélességre mennyi a minimum, amin elfér 2 férfi?

2015. nov. 3. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Két férfit nem nagyon szokás egy ágyban altatni. Amúgy nem igaz, hogy nincs nagyobb kihúzható kanapé, a miénk is 220 cm hosszú. A szélességet úgy nézd, hogy személyenként legalább 80 cm meglegyen, de még jobb, ha 1 m.
2015. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párnak szerintem 140 a minimum, két idegennek vagy nem kapcsolatban lévőnek/rokonnak viszont még a 160 is kényelmetlen lehet. Nekünk 160-as ágyunk van a férjemmel, de ekkora ágyon kellemetlenül érezném magam egy barátnőmmel pl. Szóval szerintem 180 nem ártana ilyen esetben.
2015. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor a 105-ös szélességűt kinek árulják? 2 kisgyereknek?
2015. nov. 4. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyszemélyes, pusztán arra való, hogy a kanapét alvásra is tudd használni.
2015. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

135x190 a standard dupla ágy méret. Biztos lehet mást is kapni amugy de ekkora minim kell két embernek, ekkorán alszunk a párommal , mindketten vékonyak vagyunk, de pont hogy elég a hely rajta kettonknek kényelmes alváshoz.

De a helyedben én inkább vennék két egyszemélyes heverót, amit ossze is lehet jol illeszteni dupla aggyá ami ugy már sokkal nagyobb mint 135x190, és kulon is lehet rajta aludni.

2015. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!