Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik led fényforrást rendeljem?

Melyik led fényforrást rendeljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Clf fényforrásokat szeretném száműzni a 3.20m hosszú 2m széles szobából. Jelenleg három darab Clf van ezek helyére szeretnék egy darab ledet.

Már van egy hideg fehér színű.

Flamingó színű a szobám fala.

Csillár [link]

Általam kiszemelt fényforrások: [link]

Vagy [link]

Melyiket rendeljem? Illetve hideg vagy meleg fehér színben?

Tudtok jobbat 1700ft környékén?



2015. nov. 15. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni de ezeket felejtsd el, sz@rt nem fogsz velük látni a szobádban plusz a hideg fehér az meg maximum éjjeli fénynek jó hogy ne menj neki a falnak, illetve hidegebbnek fogd érezni a szobádat. Vegyél szerintem normál villanykörtét amiben LED van vagy halogén hidd el ezerszer jobbak, és nagyon jó kellemes fényt ad a meleg fehér de legjobb a semleges fehér színű. Sima villamossági szaküzletben biztos találsz 1500 Ft körül vannak, az élettartamuk kb örökös. Nekem 3 éve van ilyenem igaz 2500 Ft volt de mindig működik semmi baj vele.
2015. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Én 300ftért vettem egy 5Wattos ledes izzót aliexpressen. Meglepően erős a fénye. Nem azt mondom, hogy ki lehet világítani egy stadiont, de kb egy 40wattos izzónak megfelel
2015. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Tudom, hogy nem valami erősek.

Nézelődök még még még

Esetleg ehhez hasonló? Pure whiteban kapható [link]

2015. nov. 15. 17:42
 4/24 anonim ***** válasza:

ugyanezeket kínából ingyen szállítással lehet rendelni, akár 1db-ot is.nem igazán jók a fényűk. az elvártnál kissé gyengébbek, a színük meg tág határok közt van saccolva, úgyhogy a meleg fehér a pirostól a sárgáig van.Kínában is kb ennyi, de akár 20-22W-osak is vannak LEDEsek.

szín szempontjából jobban jársz a hazai 2700K-essel, ez olyan mint a normál izzó.

ez megbízható oldal, én többször rendeltem mást. [link]

2015. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én a sp..r áruházba vettem, 1600Ft volt a 10W-os led, 2700K színű, és nagyon jó.
2015. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Néztem még párat: [link]

[link]

2015. nov. 15. 18:39
 7/24 A kérdező kommentje:
2015. nov. 15. 18:54
 8/24 bamboochatheone ***** válasza:

Ne kukorica izzót vegyél! Ha jól akarsz látni akkor ezt a típust vegyed:Foxanon Brand E27 Filament LED Light 110V 220V 2W 4W 6W 8W Retro Candle Bulb lampada led Glass Housing Lamps bombillas Lighting

[link]

(from AliExpress Android)

2015. nov. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az Auchanban itthon most lehetett kapni (talán még van belőle) 6-7 Wattos 470 lumen és ami nagyon fontos, melegfehér, 90-es CRI értékkel (jó színhűségű).


Ebből kettő darabot adtak 2500 Ft alatt valamivel.

Kiváló és egyszerűen hihetetlen mennyire természetes a színe.


Egyébként ilyen volt:

[link]


[link]

2015. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Esetleg ez: [link]
2015. nov. 16. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!