Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Babzsákfotellel kapcsolatban...

Babzsákfotellel kapcsolatban szeretnék véleményeket kérni?!

Figyelt kérdés

A 19 éves nagylányomat szeretném meglepni karácsonyra egy babzsákfotellel. Ahányszor csak olyan helyen jártunk, ahol volt olyan, annyiszor mondta el, hogy de szeretne egy ilyet otthonra.

De! Érdeklődni szeretnék, hogy akinek valóban van, az használja is hosszabb idő eltelte után is? Úgy értem, hogy valóban kényelmes?, és ha elmúlik az újdonság varázsa, akkor is abba huppantok le, mert valóban olyan jó?

Merthogy azért elég nagy helyet foglal el.(Amit még meg sem találtam a panellakásunkba). És melyik a kényelmesebb a klasszikus kagyló alakú vagy a párna?


2015. dec. 9. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez engem is érdekelne! :)
2015. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Családunkban 2 helyen is van. A gyerekek játszanak vele./ugrálnak bele / A felnőttek nem használják.
2015. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is éppen azt akartam írni, hogy a gyerekek szeretik, de a felnőttek nálunk messze elkerülik, mert rohadt kényelmetlen nekik. Se a hátukat nem tartja, sem a kezüket és felállni sem szeretnek belőle.:) Nálunk ez a tapasztalat.
2015. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

nálunk is a gyerekeknek(3-5 év) van, ők szeretik. akár ülnek vagy fekszenek rá.

felnőttnek nagyoknak kevésbé kényelmes. pláne, hogy a gyerekeké az elején kiváló volt, de idővel a hungarocell bogyó lapul tömörödik és összeesik benne és már nem olyan mint új korában. egy felnőtt méret ami talán kényelmes is lenne, nagyon nagy helyet foglal el. egy jó fotel, vagy függőszék(akár le is akasztható), kényelmesebb

2015. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem ültem még babzsákfotelben, de nekünk egy papasan-unk van, felnőtt gyerekeim szeretnek benne "elterülni", ha nálunk vannak. Én is kipróbáltam, kényelmes nagyon, csak én már inkább a hintaszékben pihenek.

Ilyen: [link]

Ja és már elég régi, de tartja a formáját, a párnája is jó tömött.

2015. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:
---> fotel :D
2015. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy elég nagy van már vagy tizenpár éve, az a filmnézős ülő/fekvőhelyem :) Most 39 éves vagyok.

Nos, a hungarocell nagyon tömörödik, már többször után kellett töltenem, anélkül nem megy. Az enyém ugye felnőtt méret, elég sok helyet foglal (s picit macerás átcipelni a másik szobába az ajtónyíláson át, ha nem a saját szobámban nézek filmet, de ha egyszer ez a kényelmes :)), van egy kis fejtámasza is neki. Namármost, a belső zsák szeret önállósodni s ha épp nem illeszkednek a csücskök, akkor kényelmetlenebb, néha igazgatom, s azért megfelelő szögben, stílusban kell belehuppanni, hogy igazán jó legyen. Főleg, ha épp tömörödött benne a hungarocell, akkor már lelóg a lábam meg minden - ami nem mindig gond, van egy nagy párnám lábnál, de az az igazi, ha a fejtámasztól a lábujjaim hegyéig a babzsákfotelben vagyok :)


Kimosni kicsit macerás, mert a kis golyók egy része úgyis kiszabadul a belső zsákból... De azért megoldható.

Nekem igen fontos a külső zsák anyaga, én egy drágább fajtából készíttettem, ami nagyon bársonyos. Nagyon szeretem :)


Úgyhogy nekem bevált, ha az itthoni nem is olyan, mint egy tökéletesen összeillesztett, frissen teletöltött másutt levőbe huppanni. Ha nem leszünk ennyire csórók, a páromnak is veszünk egyet, de kétszemélyeset, akkor nem kell átcipelni ezt, ha nála filmezünk.


Ha nem lóg le a lábam, akkor szuperkényelmes, hisz puha meg minden. Felállni néha nehéz belőle, igen :) S ha teázni akarok benne, akkor előbb le kell tenni a bögrét, mert azzal már nem tudok lendületesen belehuppanni, ahogy a megfelelő formához kell.

2015. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!


A 7-esnek külön köszönöm, hogy az éjszaka közepén ilyen kimerítő tájékoztatással szolgált! :)


Nagyon szívesen fogadok még véleményeket, hiszen még mindig gondolkodom a dolgon.

2015. dec. 10. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hatalmas babzsák párnám van. Nagyon kényelmes csak nehezen szállok ki belőle.

Azért választottam ezt, mert ezt ha az élére állítom és úgy terülök el benne olyan mintha egy csónakban lennék. Kényelmes benne úgy filmet nézni. Igaz át kellett rendezni a szobámat, mert elég sok helyet foglal, de nem bánom. Még ágynak is jó :) Én szeretem.

2015. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!