Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnék felfüggeszteni...

Hogyan tudnék felfüggeszteni egy képet "beavatkozás" nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, kaptam egy közepes méretű képet ajándékba, amit valami, pár milliméteres anyagra nyomtattak - de nincs rajta akasztó. Arra gondoltam, valahogy úgy kellene megoldani a falra akasztást, hogy magában a képben semmi beavatkozás ne történjen. Nem szeretnék ráragasztani vagy rátűzni semmit. Valakinek valami ötlet? Link esetleg? Köszi.
2015. dec. 24. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a kép keretet .
2015. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami "sínt" említett az egyik kollegám, egy másik meg azt mondta, egy jó hosszú szál madzaggal is megoldhatom... nézegetem a netet, de nem találok semmit a barkács-oldalakon. És mivel ez nem egy könnyű lap, hanem már eleve valamiféle... lemez vagy mittomén mi, a keret eszembe sem jut. De köszönöm az emlékeztetőt.
2015. dec. 24. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A varázsszó : MÚKODJ!
2015. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!