Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel lehetne othonosabbá...

Mivel lehetne othonosabbá tenni a szobámat? Illetve mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 15. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jól és ötletesen van berendezve a szobád! Nekem a növények hiányoznak belőle, illetve a falra tennék valamit (polc/poszter/képek).
2016. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vereb Tünde válasza:
54%
Egyetértek, virágok és kép a falra.
2016. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, illetve a virágokat hova gondoltátok ? :)

Mondjuk pl. Egy pálmafát ?

2016. jan. 15. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha a tévét arrébb húzod, befér mellé egy virágállvány. De akár kisebb pálmaféle is, ha az tetszik. Mondjuk a növényeknek nem ártana valami világosabb függöny, ami átengedi a fényt. Ha a sötétkék tetszik, tehetnél inkább kék sötétítőfüggönyt, amit napközben széthúzol.
2016. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

-gyertya

-uj szonyeg (a kek nagyon nem illik oda szerintem)

-nagyon fius az asztalod. Egy felesleges faszekreny a kacatok kozul, vagy az internetrol vadaszott darab, nehany par ezerert nagyon jol mutatna. Inkabb sotet szinut keress

-kisebb lampak, fenyek

-meleg szinu parnak

-poszterek, idezetek, (csaladi)kepek a falra

-parafatabla (praktikus megis otthonos)

-furcsan hangzik de a zene nagyon "otthon vagyok" erzest tud adni (a fustolo is amugy)

-fontos a tisztasag es a rend, de kell egy kis kaosz is. Nem egy latszat szoba, hanem ahol erzodik, hogy lakott hely -kicsi kupi, vagy aszimmetria (mas formaju fenykepkeretek egymas mellett, mas parnak stb). Bohem kepeket nezegess a neten, es megerted mire gondolok

-ha a kisasztal ele parnat raksz "kis iroasztalkent" is hasznalhato

-olyanokkal diszitsd a szobad ami neked tetszik, az erositi "az en szobam, az en varam" erzest

-kiskori rajzok

-viragok! Lelket ad mindennek!

-sajat keszitesu targyak (videok alapjan, keramia szakkoron vagy csak szabadon alkotva, mindegy)

2016. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"nagyon fius az asztalod."


Mert valószínűleg fiú. :)))

2016. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ez valami borzasztóan ízléstelen!


Az a szőnyeg, takaró, függöny együtt, mintha valami nagymama lakna ott akinek nincs szíve kidobni az 50 éves cuccait...

2016. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kicsit alakítgattam rajta unalmamban de ez még nem a végleges verzió :)

[link]

2016. jan. 16. 20:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy fokkal jobb, de azokat a takarókat meg párnákat sürgősen dobd ki.
2016. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Állatira vagány az asztalod!

Típikus pasis szoba szerintem. Nem rossz, üres az a baj vele. Élet kell bele. Színek a falra! Világos a fal, mély tónusú apróságok kellenének bele. Legalábbis szerintem.

Ha a költeni akarsz rá, vegyél egy kevésbé feltűnő mintájú közepes mély tónusú szőnyegszettet. ;)

:)

2016. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!