Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon sok a por a lakásban....

Nagyon sok a por a lakásban. Mit tegyek? Földszinti lakás, porszivózás, takaritás megvan, a levegőben mégis sok a por, portörlés után már másnap megint poros pl. a tévé. Van tippetek, hogyan lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint rosszak a nyílászárók. Ha így van, csak a cseréjük lenne hasznos, talán fűtés szempontjából is...
2010. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nyilászárók teljesen rendben vannak, 2 éve lett cserélve. Szóval ez nem lehet :(
2010. márc. 28. 23:00
 3/7 anonim válasza:

Az én albérletem is ilyen. És otthon a családi házunk is... Nem értjük mi sem, állandóan lehetne takarítani.

Én is kíváncsi vagyok a válaszokra! :)

2010. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.Vik ***** válasza:
száraz a lakás...párásítsd....és valamelyest enyhül a probléma, az elektromos dolgok meg alapjáraton nagyon vonzák a port.
2010. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha sok a pára, a fal lesz penészes...
2010. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.Vik ***** válasza:
:D:D:Dnem azt mondtam hogy locsold fel a lakást kb 10 cm ig:D:D:Dcsak párologtass...többet....sőt, már vannak ezek az illóolajos párologtatok...abbol pl minden helyiségbe egyet...bőven elég, de ha nem akarsz a gyertyával szórakozni, akkor lehet kapni radiátorra erősíthetőt meg olyan gépet is mint a páraelszivó, csak ez párologtat...
2010. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ofília ***** válasza:
levegőtisztító.ára kb 200 és 300 ezer között mozog.
2010. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!