Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Baba szobába erős narancssárga...

Baba szobába erős narancssárga falhoz milyen színű pelenkázó lapot? Kék vagy inkább drapp netán piros?

Figyelt kérdés

Erő narancs a fal, natur parketta, natur kiságy, narancs kanapé (kék, zöld sárga mintákkal), natur szekrény...

Bordürt is szeretnék, ettől is függne.


2008. szept. 18. 13:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és kislány szoba.
2008. szept. 18. 13:33
 2/12 A kérdező kommentje:
Végülis azt szeretném ezzel meg tudni hogy milyen dekort érdemes az erős narancshoz.
2008. szept. 18. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én a narancssárgát egy gyönyörű grafitszürkével párosítottam. Nem tudom, mennyire tudod ezt elképzelni kislány szobába, ha neked túl durva, akkor próbáld ki csont/tojáshéj/ekrü színnel. Írtad, hogy a kanapéban is vannak elég erős minták, én azokat már nem tenném be a szobába, szerintem nagyon harsány lenne.
2008. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kanapé nem annyira erősnarancs mint a fal és a minták sem élénkek.

Viszont a falat én annyira erősnek találom hogy azt még egy kékkel(ami nagyon szép lenne) dekorálni túl élénk illetve kontrasztos lenne. Félek zavarná a babát.

Ez ekrü szín az olyan naturos?

2008. szept. 18. 14:09
 5/12 A kérdező kommentje:

A grafitszürkét valahogy nem tudom elképzelni, főleg kislány babának.

De biztosan nem lehet rossz, máshol.

2008. szept. 18. 14:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen színes környezetben max. egy halványsárga pelenkázót tudnék elképzelni.
2008. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
szerintem az ekrü elütne, inkább a halványsárga vagy piros vagy valamilyen színes mintás pelenkázó lenne jó, amin figurák vannak. a bordűr is lehet szerintem sok színű, amiben főleg a sárga dominál
2008. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, az ekrü olyan natúros színű, szerintem az szép lenne.
2008. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Egy finom zöld is szép a narancshoz. Vagy bordó!
2008. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy drapp nagyon jólillene hozzá meg meglenne az a kellemes hangulat.
2008. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!