Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnan, melyik üzletből,...

Hechs20032 kérdése:

Honnan, melyik üzletből, milyen kényelmes irodai széket vegyek, ha napi kb.8 órát ülök gép előtt? Játszok a gépen (tudom, nem tesz túl jót, de ez van), kb.20 000 Ft-ot szánok rá maximum, de nem baj, ha több!

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

alsó hátad mögé tegyél párnát, ék párna is jó, az a jó a a csípőd feljebb van mint a térded, és esetleg ilyen gumiszerű párnát, amin ide-oda inogsz, mert akkor kis kilengése van a gerincednek és nem egy vonalban terhelődik.


Amúgy szétmegy a porckorongod, 5év alatt. Sajnos ez garantált.

2016. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,a tanácsot, de a szék kiválasztása volt a kérdés! :)
2016. márc. 20. 22:50
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:

Elég nagy a választék sok üzlet is van, van webshop is. Legalább középárasat vegyél, kényelmesebb és tartósabb is. Én előbb elmennék bútorüzletekbe és esetleg irodabútor üzletekbe és végig próbálgatnám, mert ezt nem árt kipróbálni. Meg közben az árakról is lesz képed.


Ezeknél jobbat:

[link]

[link]

[link]


Valami effélét érdemesebb:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de nem baj, ha több!"


No akkor egyértelműen Herman Miller Aeron. B)

2016. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy szétmegy a porckorongod, 5év alatt. Sajnos ez garantált."


Nekem 17 év alatt nem ment szét.

2016. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!