Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendeznétek be egy kis...

Hogy rendeznétek be egy kis szobát?!

Figyelt kérdés
A szoba egyik oldalán ablakok, alatta radiátor van végig, így ezt a felületet nem tudom úgy kihasználni. :/ Rögtön mellette lévő falon egy ajtó, pont a közepén... Két két ajtós szekrény, egy sarok szekrény, kettő kis komód, egy asztal, és egy mini sarok szekrény (polc szerűség...) van még. :( És persze az ágy. :D Valahogy nem áll össze a kép, hogy mit hova tegyek, és hogyan használjam ki az üresen hagyott felületet (azt a részt, ahol ablak+radiátor kombó van) hiába néztem erre ötleteket a neten :(

2016. márc. 22. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam tároló van végig a fal mellett, felette egy tetőtéri ablak, kis komód, négy részes szekrény, két ágy. A falba beépítve egy szekrényben a kis villanybojler. A túlsó sarokban a radiátor. 12 m2-es. Posztereket tettem fel, mert fehér a fal színe.
2016. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire kicsi az a szoba. Ha elég kicsi hozzá, akkor a felsoroltakkal csak bútorraktárnak alkalmas.

Hány m2?

2016. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb bútorral, illetve bútorok helyett falon tárolással ill. ágy alatt. Igaz, hogy pénzt igényel de legalább otthonos tőle a szoba és nem egy bútorokkal teletömött lyuk.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
350x340 m2-s a szoba :( sajnos uj butorok es egyeb koltseg nem megoldhato, mert meg "gyerek" vagyok, es se nekem, se a szuleimnek nincs penze ilyen plusz koltsegre :(
2016. márc. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!