Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendeznétek be egy 45...

Hogyan rendeznétek be egy 45 nm méretű szoba konyha fürdőből álló kis házikót?

Figyelt kérdés

Van benne egy zöld cserépkályha.

Színekre,bútorötletekre vagyok kíváncsi leginkább.


2016. ápr. 12. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy alaprajzot (plusz belmagasság, plusz tájolás), úgy könyebben meglódul a fantáziánk.
2016. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos pontosabbat nem tudok még mondani,hét végén megyünk megnézni belülről nincs kép róla a neten,csak a cserépkályháról.De mivel mindenképp ilyen kicsi lenne pénzünk ezért tettem már fel most a kérdést
2016. ápr. 12. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na jó de milyen elrendezésű? Több kicsi szoba, vagy egy nagy nyitott szoba-konyha-étkező és külön wc, fürdő?


Egyébként ha felraksz egy alaprajzot, nagyon szívesen küldök tervet.


Én személy szerint ha elég magas, akkor alvógalériát alakítanék ki, ha nem, akkor térelválasztással levágnék egy mini hálószobát.

45 m2-en igazából kijönne egy 6m2-es háló, egy 6m2-es kis konyha (lehetőleg az étkező/nappalihoz csatlakozna nálam, nem a folyosóra nyílna), és szintén 6 m2 fürdő-wc, és maradna 27 m2 az előszoba+nappali/étkező kombinációra.


Pár kép hogy milyen elrendezésre gondoltam:


[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ilyesmi hálót, ami csak egy szekrény+ágy

[link]

[link]

[link]


És egy szép, nyitott nappali-étkező:

[link]

[link]

[link]


úgy összességében ilyesmi, csak a nappalira lehet több hely jut :)

[link]

[link]

[link]



na remélem nem kapsz agyrémet ettől a sok képtől :)

2016. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!pénteken megyünk megnézni akkor írok többet.mégegyszer köszi!
2016. ápr. 12. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írj milyen volt, esetleg rakj fel képeket:) zöld cserépkályhához nagyon jók a világos fa felületek, fehér falak, natúr anyagok, ha szeretitek az ilyesmit. Vilàgos Parkettát gyapjú szőnyeget, len függönyöket tudnék elképzelni
2016. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól átvertek minket!odamentünk,azt mondták,hogy csak a fürdőt kell felújítani...aha...omlott majdnem össze az egész.

Jövő héten nézünk még egyet.Elküldöm a linkjét priviben,érdekel a véleményed!

2016. ápr. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!