Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Zavaró mértékben visszhangzik...

Zavaró mértékben visszhangzik a budapesti panel albérletem. Hogyan szüntethetném meg?

Figyelt kérdés
A szoba kicsi, van benne egy beépített szekrény, egy franciaágy, egy íróasztal, egy fali polc és egy kis szekrény. Gyakorlatilag más már nem is nagyon fér. Mit lehet tenni annak érdekében, hogy ne visszhangozzon a szoba? Nagy beruházást nem akarok, mert ez egy albérlet, de minden ötlet érdekel.
2016. ápr. 15. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szőnyeg, függöny.
2016. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hangelnyelő tárgyakat kell elhelyezni: szőnyeg, faliszőnyeg, függöny szobanövények és kerülni kell a nagy sík, hangot visszaverő felületeket.
2016. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Hűlyeség! kishelység (nem is üres!)soha nem viszhangzik!
2016. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Dehogynem visszhangzik a kis helyiség!

Egyik nap felmostam a fürdőszobában és a csempét is lemostam. Ezért nem csak a fürdőszobaszőnyeget, hanem a falon lógó 2 törölközőt és 2 köpenyt is kivittem addig.

És láss csodát, már akkorát változott az akusztika! :D Hát még ha a polcokon levő tárgyakat és az oldalsó akasztókon lévő rongyokat is kivittem volna! Na akkor, amikor azok se vannak ott, akkor szabályosan visszhangzik. Tapasztalat.


Szóval a kérdezőnek:

Ahogy előttem írták, szőnyeg, függöny, falvédő, de akár néhány falra akasztott ruha is segít! Vagy akár egy parafatábla, aki szeret magának "faliújságot" csinálni, stb.

2016. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!