Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea Matrand matracról tudnáto...

Ikea Matrand matracról tudnátok véleményt, tapasztalatot írni?

Figyelt kérdés

Ikea matracok közül szeretnék egy puhát kiválasztani. Matrand matrac használók tudnátok véleményt írni? Áruházban pár perc fekvés után még azért nem tudom biztosan, hogy kényelmes, tartós lesz-e hosszútávon.

Köszönöm



2016. ápr. 15. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Vettünk a lányomnak ággyal együtt. Kipróbáltuk, jónak találtuk aztán mégis lecseréltem egy középkategóriás memory habszivacs matracra, sokkal jobb. Nyilván drágább, de a nyugodt éjszakai pihenés ennyit megér.
2016. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Ha jól értem az új is Ikeás ? A 3 hónap visszaviteli lehetőségen belül kiderült, hogy mégsem jó a Maltrand és így visszavették az Ikeában, és így lecseréltétek ?
2016. ápr. 18. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem Ikeásra cseréltem, hanem egy szakkereskedésben választottam másikat és az Ikeásat eltettem vendég matracnak.

Nem venném meg még egyszer az Ikeás matracot.

2016. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!