Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bútort online rendelni?...

Bútort online rendelni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Voltunk egy webáruházban, aminek van bemutató terme is, de ott persze nem volt minden termékük kiállítva. Amiket ott làttunk teljesen normális bútoroknak néztek ki, de sajnos amit kinèztünk abból semmi nem volt kiállítva, egyedül egy asztalt + széket tudtunk kinézni.

Ti így mernétek rendelni?


2016. ápr. 17. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, ha online rendeled, vissza is küldheted, ha nem tetszik.


Én úgy már rendeltem, hogy az elemkatalógusból kinéztem, hogy pontosan milyen elemeket szeretnék, és az áruházban csak bepötyögték a listát. Interneten is megrendeltem volna, de olyat nem tudtak. Ugyanabból a sorozatból voltak ugyan kiállítva bútorok, de más színűek.

2016. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
A haverunkat többszőr megpróbálták átvágni..
2016. ápr. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Rendeld meg az áruházban, kihozzák, össze is rakják. Webes nem jó, mert átvágnak.
2016. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!