Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen szin a...

Szerintetek milyen szin a divat most? Valami szep szinre goondolok a szobámhoz!

Figyelt kérdés
Most nem rég költözködtünk... és sajnos elég kicsi szoba jutott nekem !Szerintetek milyen szín nagyobbítaná a teret ?Es egyáltalán milyen színre fessem ami jól mutat? Es viszonylag passzol is a kicsi szobámhoz?? JA es divatos is legyen :) A válaszokat előre is köszönöm !
2016. ápr. 18. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan színt válassz, ami neked tetszik!


Hiába divatos valami, ha rosszul érzed magad benne

2016. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vegulis igazad van ! Ez igy igaz !En a olyan neonos zoldre gondoltam !Szerinted az szep lenne egy eleg kicsi szobára ?
2016. ápr. 18. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban függ attól is, hogy milyen bútoraid vannak, vagy ha nincsenek milyeneket szeretnél.
2016. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Nekem volt neonzöld szobám, szerintem szuper! Fehér és fekete bútorok voltak hozzá, viszont a fekete bútorokat naponta-két naponta takarítani kell, mert hamar porolódnak.

2016. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó a neonzöld, de neked kell tetszenie! Ha te jól érzed magad benne, hajrá!
2016. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem regebbi barna butoraim vannak !Ahhoz milyen szin illene ??
2016. ápr. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!