Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akik kiraknak több lábtörlőt...

Akik kiraknak több lábtörlőt (kültéri, beltéri egyszerre) használják is mindet vagy csak "dísznek" van?

Figyelt kérdés
Családi házra gondolok... nálunk egy lábtörlő van az ajtó előtt, de azt figyeltem szomszédoknál, ismerősöknél, hogy többnyire raknak kintre és bentre is, akár többet is... akinél így van, végigtörölgeti az összesen a lábát?
2016. ápr. 29. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi kintre gumisat tettünk, bentre meg anyagból (vagy hogy kell mondani). Mindkettőt használjuk.:)
2016. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk egy van, kint. De el tudom képzelni, hogy a bentit arra használják, hogy azon állnak meg, leveszik a cipőjüket, hogy ne járják végig a lakást a kinti cipővel.
2016. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, ahogy az előttem írók mondják, egy gumis van kinn a sárnak, aztán benn egy lábtörlőszőnyeg, amin még letöröljük esős időben a maradék vizet, meg valóban ott állunk meg levenni a cipőt. De van még egy szennyfogó szőnyegként árult lábtörlő a cipős szekrény mellett, azon vannak a kerti papucsok, amikben az udvarra, kertbe megyünk ki. Egy van még, az inkább "dísz", egy kutyás, azon a benti papucsok vannak, az tényleg teljesen újszerű.
2016. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk van a plafonon is egy lábtörlő az anyósom miatt, aki időnként a plafonon van.

:)

2016. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!