Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gránit vagy rozsdamentes acél...

Gyakorikérdező86 kérdése:

Gránit vagy rozsdamentes acél mosogatótálcát vegyek?

Figyelt kérdés

Kérem, csak azok írjanak, akik már mindkettőt használták. Az ő tapasztalataikra lennék kíváncsi.

Pl. melyiken tapad meg jobban a vízkő, melyiken látszik meg jobban a vízkő, melyik kevésbé karcosodó....


2016. máj. 29. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Gránit , masszívabb ,nem mattul , hangulatosabb a hőingadozásra nem vetemedik . Beszerelésekor nincs sérülés veszély .
2016. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 29. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajj, nekem volt rozsdamentes acél, fényes kivitelben. Minden csepp víz meglátszott rajta, ha azt akartam, hogy szép legyen, állandóan szárazra kellett törölni konyhai papírtörlővel.


Most egy ehhez hasonló van ( [link] ) a középső részt gyümölcsmosásra használom. Nem kell állandóan törölni, fényesíteni és jól néz ki. Hetente egyszer szanitertisztítóval átfújom és klassz.

Ha kerti földes dolgokat mosok tisztítok benne, utána egy kis domestossal szoktam áttörölni a földben lévő bacik miatt.

De elégedett vagyok vele.

2016. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 31. 20:38
 5/9 BiTOPro97 ***** válasza:
63%

Gránitot, a rozsdamentes acél egy ipari eszköz.


És a gránit szépen illeszkedik a konyháb is, de csak egy igényes pultba.

2016. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 1. 18:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg Telma gránit mosogatótálcával valakinek tapasztalata?
2016. jún. 20. 17:47
 8/9 BiTOPro97 ***** válasza:
42%

Ebből érdemes új kérdést kiírni. A kérdésben meg jelölve a Telma gránit mosogató-t.


Amit én vettem márka kapható most is, de a típus legközelebb hozzánk Észak-Olaszországban kapható. - ezért sem javasoltam még. Pedig bevált.


A húsos, a zöldséges és általános része is, sőt ez ilyen csapteleppel 2in1, és "zuhanycsöves csaptelepe van", amit minden nő rokonom irigyel.

2016. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BiTOPro97 ***** válasza:
42%
Vagy irigyelt, amíg nem váltott ilyenre. ;)
2016. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!