Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea matracokról vélemények,...

Ikea matracokról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kinéztem az Ikeában egy Hövag nevű zsákrugós matracot,keményet.

Elég jó árban van,de gyanúsan olcsó.

Szerintetek milyen minőségűek az ott kapható matracok?

Vélemények,tapasztalatok



2016. jún. 3. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Hafslo kemény matracom van, ez a bonell rugósok között az egyik legolcsóbb, én meg vagyok vele elégedve, kényelmes. Nemrég tettem rá egy sima szivacs fekvőbetétet, mert tényleg elég kemény, én meg vékony és könnyű vagyok, és ha az oldalamon feküdtem, nem teljesen idomult a testemhez. Így már aztán tényleg szuper, de azért előtte se hánykolódtam álmatlanul vagy ébredtem derékfájással, mint az előző ágyamon. Meg hát tényleg ott a 90 napos cseregarancia, szóval nagyon mellélőni nem tudsz, annyi idő alatt azért kiderül, ha nem kényelmes.
2016. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Mi vettünk Hövag 180x200-as matracot.


Már 2 hét után elkezdett kifordulni az oldala.

Majd az egész oldal besüllyedt.


Visszavittem ahol azt ajánlották, hogy mint téves vásárlás visszaveszik és levásárolhatom.

Én nem mentem bele mert minőségi hiba miatt vittem vissza és a pénzemet szerettem volna visszakapni.

Nem akarták visszaadni, mert bevittem a matracot nem a lakásra hívtam ki a minőségellenőrt aki majd elbírálja.

Majd némi huzavona után akadt egy kolléga aki megnézte és elmondta, hogy ez


--- gyártási hiba és em az első eset! ---.


Ezután nagy kegyesen visszaadták a pénzt.


Tehát Nem ajánlom senkinek!


Egy agyonreklámozott olcsón előállított holmi.

2019. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!