Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rottex matracokról vélemények,...

Rottex matracokról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Rottex matracon gondolkodom,azon belül is az Allegro matraccsalád valamelyikén.

Vélemények,tapasztalatok?



2016. jún. 17. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, bár ez nem rugós:

[link]

Nagyon elégedettek vagyunk vele. A huzata teljesen szétszedhető 2 félre, így otthon is mosható.

2016. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jók. 10 ève van, ès jó.
2016. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Aki matracot tervez vásárolni és esetleg a rottex termékeit is számításba vette azt lebeszélném.

én megvettem 2 éve a legdrágább matracukat, az Allegro családból az egyiket. 32cm magas, 7 zónás, táskarugó..szóval minden amit csak elképzelni lehet. Hozzá a legdrágább matracvédőjüket a tencelt. Kezdjük a matracvédővel, a leírásban az van, hogy 60 fokon is mosható. Mondanom se kell, hogy össze is ment, már nem fedi le teljesen a matracot. A rottex nem vállal garanciát, sőt szerintük a normális hőfokon mosáskor nem megy össze. Az hogy szerintük mi a normális hőfok azt azóta se mondták el.

na de térjünk a matracra, most 2 év után a 32cm magasság már csak 28. Vagy összement vagy újkorában se tudta a 32cm-t. Mindegy 9 év garanciát ,,vállalnak’’ arra hogyha 3cm nél többet összesüpped akkor cserélik. Idézőjelben, mert ők semmire se vállalnak garanciát. Ami plusz gagyi faktor hogy a matracon lévő szalag csak 5 zónásnak tünteti fel. Erre mikor rákérdeztem azt mondták, csak ez az egy fajta szalagjuk van, mindenre ezt varrják.. úristen mekkora csövesek….

szóval bekértek fotókat, matrac, ágyrács( na majd biztos ettől ment össze) garancia papír, kiadasi jegyzék ( hátha mégse adták ki nekem a raktárból…..) azóta pedig eltüntek és nem is regálnak semmire. A másik csodálatos magyar termék ami megérne egy bejegyzést a cardo és a nívó ajtó.. soha többet semmilyen magyar termék…..

jan. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!