Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kanapéról? Kényelmes lehet mindennapi használatra?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 14. 21:17
 1/7 anonim válasza:

szerintem nem lehet valami kényelmes, főleg azért, mert nincs karfája sem és túl egyenesen kellene benne ülni.

(de ha olyanoknak kínálsz rajta helyet, akiket nem nagyon szívlelsz, így lehet, hogy hamarabb el fognak menni..XD)

2010. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

max ülésre.

alvásra nem ajánlom. semmiképp.

az ágyadat és cipődet jól válaszd meg, hiszen ha nem az egyikben, akkor a másikban vagy. (jótanácsok az életről kezdőknek :)


szóval kezdésnek, kanapénak belefér. van egy ismerősöm, csórikámnak albiba csak ilyenre tellett, szidja is, mint a bokrot...

2010. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még a kinézete is kényelmetlen!!És az előttem író jól írta!Jó ágy-jó cipő a titka a kiegyensúlyozott életnek!
2010. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogorvosi váróterem ülőalkalmatossága jut erről eszembe. Viszont még az is talán kényelmesebb.
2010. ápr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez tipikusan az a kanapé,amire nem szivesen ülnék le...


[link]


ez a kényelmes kanapé,csak nem ilyen zinben...ebben még aludni is olyan jól lehet,nemcsak ülni...

2010. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a kanapékat alapvetően ülésre, vagy vendég elszállásolására találták ki.

ha szeretnél egészséges gerincet, pihentető alvást, akkor vegyél normális matracot. hosszú távon megéri.


vannak olyan kanapék (prémium kategóriásak) amit ülésre, és mindennapi alvásra is használhatsz, viszont azok 200ezernél kezdődnek.

anyukám régen egy eléggé fos kanapén aludt, azóta olyan derékfájás rá tud jönni, hogy megmozdulni is képtelen. szóval az ilyesmin nem éri meg spórolni.

2010. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg mellesleg szarul is néz ki, mint valami kempingszék :D

A kanapénak meg amúgyis legyen karfája.

[Mellesleg énis megszívtam, albiba kanapét (najó, másfajtát, legalább szépet :)) vettem (alvásra...), kihajtva a felénél érződik a választék, ami végülis velejár, meg nem gáz ha nem pont oda huppanok, de az, hogy a belső fele vagy tízszer keményebb mint a külső... :(]

2010. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!