Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám berendezni a...

Hogyan tudnám berendezni a szobám?

Figyelt kérdés
Rettentő kicsi a szobám sajnos... 4m*3m ha van... panel... és egyszerűen nem tudom sehogy berendezni. Már azon gondolkodom, hogy a szekrénysort el kéne adnom, de akkor hova teszem a ruháim? Kis komódot is nézegettem már, de oda szintén csak azokat a ruhákat tudnám tenni, amiket nem kell akasztani... nem tudom már hogy legyen... :/ Tudnátok segíteni, hogy mit vegyek, vagy van valami praktikus ötletetek?
2016. aug. 12. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A szoba elrendezése nagyon nem mindegy. Az ablakokat, ajtót(kat) nem tudod csak úgy átpakolni.

Ha paintben összedobsz egy gyors rajzot a nyílászárók és a mostani bútorok helyzetéről, az esetleges falbeugrókról, radiátorról úgy könnyebb segíteni.

2016. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A rajzon nem látszik, de ennél sokkal zsúfoltabb sajnos... a szekrényhez úgy kell átmászni az ágyon... egyszerűen unom már... ezért gondoltam, hogy a szekrényt kirakom, veszek egy komódot és a szekrénysor helyére menne az ágy... de mi lesz a ruháimmal?


[link]

2016. aug. 12. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ágy mérete nem derül ki, de mellé kerülhet két keskenyebb szekrény felette áthidalással.

ilyesmire gondolok: [link]

2016. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tetszik! Köszi! :)
2016. aug. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!