Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki rendelt már az Atinas...

Valaki rendelt már az Atinas bútor webáruházból valamit?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok véleményeket és tapasztalatokat. Előre is köszönöm!

2016. aug. 27. 12:10
1 2
 11/20 Ágdi válasza:
A facebookos Internetes Károsultak oldalon levelet írtál a történeteddel?Lehetne mappát nyitniuk atinas károsultak címmel is.Egyre jobban idegesít a dolog.a többit nem írom le,amit gondolok...
2017. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
az InternetesKárosultak facebook oldalán kell csoportot létrehozni
2017. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Ágdi válasza:
100%
Felvettem a kapcsolatot a Int.Kár.oldallal,tegyétek minél többen,hogy tudjanak mit kezdeni az infoval...
2017. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Elnézve a kommenteket nekünk még szerencsénk volt. Gondolkodtunk mi is, hogy rendelünk még tőlük de így akkor már biztos nem fogunk. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 21. 19:11
 15/20 anonim válasza:
OVAKODJ az atinas butortol! Az előleg atutalasa utan visszaigazoltak a rendelést 4-6 hétre majd többszöri módosítás utan 8 hét mulva kiszallitotak. Bar ne tettek volna! Egy nap alatt összegányolták( ferde varrás, a tüzőgepkapcsok egy az egyben körbe kilatszottak stb) Rögtön vissza is küldtem majd másnap egy "szakértő"5perc alatt megállapította, hogy a bútor hibátlan a gyártási technológiának(?) tökéletesen megfelel. Természetesen az előleget lenyultak. Meg sem próbálta valami kompromisszumos megoldást felajánlani( az meg csak hab a tortán,hogy meg abban is össze-vissza beszéltek egyaltalan hol készül a bútor.(nem veletlen) Az egyetlen aki pozitiv véleményt érdemel Gyula a telefonnál aki végig rendes volt.
2017. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
tőlem is lenyúlták az előleget, gondolom, ebből élnek... Semmit sem kpatam cserébe. Rohadt mocskos társaság, költsék patikára.
2017. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Igen, rendeltem SAJNOS. A rendeléssel meg a határidővel nem is volt gond. A kiszállítással annál inkább. A sofőr le se engedte pakolni és leellenőrizni a bútort mielőtt alá nem írtam a papírokat és ki nem fizettem a bútort. Így csak akkor vettem észre , hogy sérült a bútor mire a sofőr már elment. Kb. tíz perc telt el hívtam is azonnal, de fel sem vette a telefont. Ez egy szombati nap volt és a céggel csak hétfőn tudtam beszélni. Azt mondták küldjek fotót a sérülésről ( DE MINEK IS KÜLDTEM ) . Kb. egy hét után megmagyarázták hogy én azt mondtam nekik a telefonban , hogy nem volt sérülés a csomagoláson meg különben is aláírtam a szállítót hogy sérülésmentesen átvettem ezért nem tudják garanciában megjavítani. Én ilyet nem is mondtam. Fotóval bizonyítottam , hogy sérült volt a csomagolás is. A garancia jegyet sem kaptam meg lassan egy hónapja. Így jártam én sajnos ezzel a céggel. Soha többet nem fogok vásárolni tőlük az biztos . Aki ettől a cégtől vásárol a kiszállításnál figyeljen csak ha tüzetesen átnézte az árut akkor fizessen és írja alá a papírokat nehogy úgy járjon , mint én. Természetesen az NFH-hoz fogok fordulni ettől függetlenül.
2017. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Ágdi válasza:
Sziasztok!A mi történetünk vége az lett,hogy napra,órára meg volt beszélve,mikor szállítják a bútort (kb.2hónap zelt el a megrendelés óta...)s előtte 1 nappal írtak egy emailt,hogy sajnálják de a bútor nem készült el és visszautalják az előleget.Ennyi a szerencsém a történetben,hogy visszakaptam a pénzt,amit nem mellékesen 2hónapig kölcsönadtam és használtak...undorító mocsok banda.Senkinek nem ajánlom őket!!!!!
2017. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Sajnos nem láttam ezeket a kiirásokat az Atinas Butorról,mert akkor biztos hogy nem rendelek tőlűk. Még 02.hóban megrendeltem a butort 20% előleget átutaltam nekik azóta hülyitenek hitegetnek már legalább 3alkalommal mondták (Majd jővő héten szállitják a butorokat) . Május van 3hónap eltelt sehol a megrendelt butor . A türelmünk elfogyott ! Nagyon felvagyok háborodva hogy ezt megmerik csinálni az emberrel.Hónapok óta hazudnak félrevezetnek . Irtam nekik egy e-mailt amiben megirtam hogy köszönjük de nem kérünk tovább a hitegetésükből és hogy küldjék vissza a foglalót . ez két napja történt . Ismerve őket és olvasva a sok negativ véleményeket nem bizom benne hogy még látni fogom a pénzemet . Feljelentést fogok tenni! És tegye meg mindenki akit becsaptak ne nyelje le a békát mert igy lehet ezt a mocsodék bandát kiiktatni.Mindenkinek akinek csak megfordult a fejébe hogy bármit is rendeljen tőlűk kérem NE TEGYE !!! ha jót akar magának !Életem első Online rendelése volt az Atinas bútor jól bele választottam velűk .
2017. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
sajnos az Atinasnál, azt, hogy indokolás nélkûl el lehet állni a megrendeléstől és ebben az esetben az előleg is visszajár, nem tudják és nmemakarják felfogni. Én február óta nem kaptam vissza a befizetett előleget, miközben törölték a megrendelést. Senki se rendeljen tőlük!
2017. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!