Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az a paraszt aki magas ágyon...

Az a paraszt aki magas ágyon alszik, illetve az a menő akinek alacsonyan van a fekvőhelye?

Figyelt kérdés
A matrac felszínének a földtől viszonyított távolságára gondolok. Le se merem írni, de a 48 centi az minek számít, parasztság, vagy irigység?

2016. okt. 27. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális embert ilyenek nem érdekelnek. Nekem nincs ágyam, akkor mi van? De egyszer lehet, hogy majd lesz.


Szerintem szánalomra méltó sznob vagy valami más problémás egyed, aki ilyesmi miatt olyan helyen alszik, ami neki nem szimpatikus... Ez egy személyes dolog, én dolgom, hogyan intézem. Hedonistaként nyilván úgy, hogy jó legyen nekem.


A párom egy ponton emeletes ágyban aludt, majd a földön, majd a levágott lábú, régen még emeletes ágyon. Nem hinném, hogy a menősége emiatt hirtelen változott volna.

2016. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csináltam egy ágyat, a párom magasnak tartja, most nem tudom hogy én vagyok a paraszt, hogy ekkora ágyat csináltam, vagy ez a divat vajon, mert ha menő lenne, akkor részben el tudnám a dolgot mismásolni.
2016. okt. 27. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Amerikában mindenki paraszt?

Itt mindenki "magasan" alszik...

2016. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
80%
Hány centi vagy és hány centi a párod? Mert lehet, hogy a te magasságodnak az tökéletesen megfelel, de lehet a párodnak meg már magas.
2016. okt. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idióta kérdést is rég olvastam már a GYK-n :D Feldobtad a napom (éjszakám), kedves kérdező :D

Komolyan van olyan ember, aki ez alapján méri le az emberek menőségét? :DDD

2016. okt. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy fiatalnak mindegy, hogy alszik, ott az számít, kivel.

Egy nyűgös ember viszont könnyebben kel egy magasabb ágyról, mint alacsonyról. Ezt már az őseink is tudták. És sokan parasztok s voltak.

2016. okt. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

48cm az nem annyira magas, enyém is 45cm


én inkább az alacsonyabb ágyakat tartom furcsának, amire már nem lehet leülni, csak feküdni való

2016. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az öregek szokták szeretni a magasat, mert könnyebb felállni róla. Ami itt van a szobámban, az 45 magas, szerintem teljesen átlagos, 3 centi ide vagy oda meg nem számít semmit. Fekvőbetétek között is lehet ekkora különbség.
2016. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magas az ágyam, úgy 55-60 centi, ezelőtt közvetlenül az "ágyam" egy földre dobott matrac volt, nem ez dönti el ki menő és ki paraszt.
2016. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is magamnak csináltam az ágyat és kb ilyen magas lett :D én is magasnak tartottam,lehet valamit elmértem:DD

kit izgat ha benne fekszek és jót alszok????


a barátnőd meg aludjon akkor a földön mond meg neki :P :D

2016. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!