Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy ilyen szobáról mi a...

Egy ilyen szobáról mi a véleményetek kamasz gyerek számára?

Figyelt kérdés

kép: [link]


Nagyon tetszik, de nem tudom, hogy a szüleimnek vagy az ismerőseimnek mi a véleménye róla.

Legyetek szívesek írni néhány véleményt.



2016. nov. 10. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nappali. Annak pazar, de hálószobának nem annyira
2016. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Ez egy design-hálószoba. Nagyjából semmire sem használható, nemhogy egy kamasznak...

Sztem nagyon utálnád.


Mekkora a szobád?

Mert ehhez min. 30 nm kell.


Gondold végig, hogy mi az, ami tuti kell.

Alapból kell-e franciaágy? (Milyen sűrűn alszanak nálad barátok? Pizsiparti, pl.) Mert lehet, hogy elég egy sima 90x200-as ágy, esetleg vendégággyal. Fele akkora helyet foglal.

Kell-e íróasztal? (Mert nyilván tanulsz még, de én a földön hasalva írtam a házit.)

Van-e olyan hobbid, amihez nagy hely kell?

2016. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan. Ez nyilvánvalóan nem egy ottlakás céljára berendezett szoba.

Üres, hideg, nem lakályos.

Ahol laknak - főleg, ahol egy kamasz lakik -, ott ezermillió vacak van szertehajigálva. Ha szétpakolod a cuccodat egy ilyen lakásban, akkor meg odavan ez a mostani minimalista üres fíling.

2016. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Igazatok van. Átgondolom a szoba berendezését.
2016. nov. 10. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!