Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó ez a festés elképzelés?

Jó ez a festés elképzelés?

Figyelt kérdés

Egy 51 nm-es panellakás színeit választom ki épp és a következő a terv:


A nappaliban (Héra) gyöngyszürkék lennének a falak, az egyik pedig kicsit sötétebb hamuszürke.


Az előtér és a konyha minimál bézs színnel lenne festve.


A hálószoba pedig egy sötétebb zöld színt kapna.


Nappali+előtér színek: [link]


Hálószoba: [link]


Ha van javaslatotok azt megköszönném :)


2017. jan. 24. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a szürkét nem szeretem a lakásban, nagyon ipari, vagy inkább börtön hangulata van, bár tudom, hogy divatos. Másrészt egy ilyen kis lakásba nem tennék ennyi színt, max. kettőt. A zöld nem rossz a hálóba, de ezek a sötétebb színek nagyon kicsinyítik az amúgy is kis tereket.
2017. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szépek csak arra ügyelnék hogy a mosdó és a konyha is a meglévő bézs/szürke árnyalatokban legyen, mert 5-6 szín egy pici lakásban sok, fontos az egységes kép.

A hálószobában imádom a sötét színeket, megnyugtató, kellemes, jó meleg hatást keltenek. Nekem oda pont a világosak nem tetszenek.

2017. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!