Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne berendezni a szobámat japán stílusúra?

Figyelt kérdés
Sok a fehér és a fekete bútorom, tetőtéri a szobám, viszont elég nagy. Minden álmom egy japán stílusú szoba. :) Előre is köszönöm az ötleteket! ^^

2017. jan. 21. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd le a szoba egyik oldalát gardróbnak japán tolóajtóval. Vagy csinálj ugyanígy egy alkóvot az ágyadnak, akkor nem muszáj teljesen összetolható ajtó sem, csak pl. két oldalról ilyen stílusú válaszfal, vagy egy paraván. Tetőtéri (ferde) ablakra menjen egyszínű vászon vagy bambuszroló. Alacsony asztalka, tatami jellegű ülőbútor, a falra mehet stílusos dekoráció, írásjegy, egy sávban megfelelő dekortapéta vagy nagy, virágzó cseresznyeágat, egyéb motívumot ábrázoló falmatrica vagy poszter. Az ajtóra is lehet ajtómatricát tenni vagy dekortapétával beragasztani, ha sima felületű, esetleg megfelelő méretű bambuszrolóval fedni (persze stabilan rögzítve.) Alacsony peremű, nagy üvegtálcát is csináltathatsz, amit megtöltesz dekorkaviccsal, és erre vagy ebbe beágyazva teszel szobanövényeket, bonsait, esetleg egy kicsi szökőkúttal (bár utóbbiért én nem rajongok.:-))
2017. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húúú, szinte már látom magam előtt a szobámat *-* nagyon köszönöm szépen, Esetleg milyen színkombinációkat használhatnék? Én a bordó/vörös, fehér+fekete kombókra gondoltam. :)
2017. jan. 21. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alapszín a natúr, halvány bézs, ekrü vagy nagyon halvány pasztellzöld, ebbe mehetnek a sötét színű vagy fehér bútorok, minél kevesebb, hogy levegős, tágas legyen a tér. A dekorációba csak kevés sötét színt tennék.

Itt meríthetsz még ötleteket:

[link]

2017. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jan. 21. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz kis beltéri kőkertet is. Lehet csak kövekből, de egy kevés növénnyel is jó.


[link]

[link]

[link]

2017. jan. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A szado-mazo sarkot se felejtsd el. :D
2017. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) és ok :S
2017. jan. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!