Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen páraelszívót vennétek?

Milyen páraelszívót vennétek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hová. Milyen a helyiség.
2017. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
KonyhabútorBalogh szeretném beépíteni
2017. febr. 9. 11:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Konyhabútorba szeretném beépíttetni
2017. febr. 9. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez a gorenje van

[link]

tökéletesen elégedett vagyok vele már 2 éve megy. A szűrőt mosogatógépben is lehet elmosni. Mi ott szoktuk. Nem túl hangos és nagy szívóhatású az előző whirlpoolhoz képest. Ez 50 cm. változat, a 60 cm-es változat neve Gorenje DKF2600M

2017. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Teka duplamotoros, kb. 25-30 000ft közt van. A legjobb.


Üdv

2017. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a legjobb egyikre sem mondanám. Pláne, ha valakinek csak pár darab elszívója volt. Én pl megnéztem az előbb.

[link]

Ez a teka 2 motoros 2 sebességes, de hangosabb és gyengébb szívóhatású a gyári adatok alapján, mint az én gorenje-m amit vettem ráadásul az 3 sebesség fokozatú. Árban is ugyanannyiba kerülnek. Miben jobb? Biztosan van viszont ennél a kettőnél is jobb és erősebb. A legjobbak árban ezeknek a többszörösei.

2017. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező amire szerintem figyelj oda. Elsősorban a mérete 50, vagy 60 centis vagy nagyobb. Akad 55 cm-es is. Utána szerintem a két motorosak jobbak. Ne papírszűrős legyen, hanem mosható, takarítható szűrő. 500 légköbméter szívóteljesítményt közelítse meg, vagy legyen nagyobb. Minél halkabb legyen. Szerintem az 50 dB körüli elviselhető. Legyen több fokozat, mert lehet kisebb fokozatban is elég lenne a használata, ha csak egy kis fazékban fő alatta a leves és akkor nem kell maximális fokozatban használni az elszívót. Kis fokozatban halkabb is. Az eddig ajánlottak megfelelnek. Az általam ajánlott gorenje is és a teka is. Mint említettem 2 éve vettem az enyémet (már a 3. a sorban). Feleségemnek mindig akadt valami problémája eddig mindegyikkel. Ezek a cserélhető és nem takarítható szűrő, zaj, kicsi szívó teljesítmény. Eddig erre a gorenjere nem panaszkodott. Elégedett vele. De szarintem legtöbb megfelelne ami a fentebb leírt kritériumoknak megfelel. Olyan meg semmiből nincs, hogy a legjobb. Minden gyártó, bármelyik szériájában akad rossz kivitelezésű és szinte mindennél van jobb. Pláne, hogy az emberek mindent más szempontok alapján értékelnek.
2017. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat, de legfőképpen az utolsó válaszolónak, amiért ilyen bőven kifejette a válaszát. Köszönöm :)

Ugyanilyen bajban vagyok a villanysütővel, mosogatógéppel és gáz főzőlappal :)

Most vettünk házat és szinte mindent vennünk kell. Emiatt most kicsit bajban vagyok,hogy miből milyet válasszak :)

2017. febr. 9. 18:06
 9/9 Serpent ***** válasza:
Hát egy páraelszívóként is funkcionáló páraelszívót.
2017. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!