Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek ez a szoba összeál...

Szerintetek ez a szoba összeállítás megfelelő egy 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Egy kb. 3,5x4,5-ös méretekkel ellátott szoba adott.

A falak mind fehérek lesznek. Van egy kb. 3 méter hosszú kanapém (szürke és fehér színű), az lenne az egyik fal mellett, és azon a falon lennének szürke csíkok. (tapéta)

Az ellenkező falnál lenne egy kb. 2 méter hosszú juharfa színű bútor. Az ablak az ajtóval szemben található, ott lenne az 1,5 méteres íróasztal.

Másban miben kellene figyeljek? Pl. a szőnyegem egy kis 0,5x1,3 méteres szürke szőnyeg. Tippeket is elfogadok! Előre köszönöm!



2017. febr. 10. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem dönti el ő, hogy neki megfelel-e?
2017. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a fiút,ő mit szeretne .Ebben ő fog "lakni"

Nekem fiú létemre ez nem kellene .


Engem a szőnyegek egyátalán nem érdekelnek,de még a tapéta sem .Menő fiuknak való pószterek ,képek ,annál jobban .

Legyen bent magánéletem,és ne másnak kelljen megfelelnem

Ne égjek már a haverok előtt ,ha netán eljönnek hozzám .

2017. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire a kedvében akarsz járni, akkor béleld ki vékony parafalemezzel a szobáját, vidd be, majd mondd ezt neki:

Erre bármilyen posztert bármikor bárhová felragaszthatsz, feltűzhetsz.

Olyan vigyort még sose láttál a képén, amilyet produkálni fog ;)

2017. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az nem derült ki,hogy te lennél a 14 éves fiú vagy nem?
2017. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tehát lehetséges, hogy nem derült ki abból, amit írtam, hogy én vagyok az a bizonyos "14 éves fiú".

Tehát művészi ihlethiánynak nevezném azt, hogy nem merem így berendezni a szobám, hogy majd később nehogy azt mondja, hogy "Ebben a szobában is pont olyan unalmasak a napjaim, ez is egy sablon szoba.". Tehát valami ötletre lennék kíváncsi, vagy épp arra, hogy egy ilyen szoba jó lehetne? (Poszterek, képek stb. ami egy fiú szobában van, az lesz)

Teháta maga az alap összeállítás megfelelne? (Az egész lakásunk fehér fog lenni, tehát más szín nem megoldható)

2017. febr. 10. 21:43
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjam*. Elnézést a néhai elírásokért, nagyon gyorsan gépelek, közben zenét hallgatok és nehéz koncentrállni két irányba is! :D
2017. febr. 10. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ágyról nem beszéltél, gondolom a kanapén alszol.

Itt egy pár lakberendezési tipp, hátha találsz használhatót. :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! Hát a kanapém az nagyon vastag, kb. 1,3-1,4 méter és 3 méter hosszú. Műbőr és szövet. A bőr része fehér, az ülőrésze pedig szürkés-fehéres-feketés. És nagyon letisztult design-ja van.
2017. febr. 10. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Szívesen és hajrá! :)

Sok sikert és érezd jól magad a klassz kis szobádban!

2017. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélhetőleg meglesz a jó kedvem ott!
2017. febr. 11. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!