Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért nem tudom eladni a...

Miért nem tudom eladni a gyerekágyat?

Figyelt kérdés
Van egy 120x60-as hófehér rácsos ágyam, kókusz matraccal, több gumis lepedővel. Szinte vadiúj. Féláron odaadnám, de nem találok rá vevőt. Hogy lehetséges ez szerintetek a mai gazdasági helyzetben? Mégsem olyan nagy a szegénység?
2010. máj. 9. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Akinek van pénze,az inkább újat vesz. Aki pedig rálenne szorulva,annak még így is drága lehet.
2010. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent a félár? Mert mi pl. újonnan vettünk valódi fenyőből kiságyat 9000-ért. Amíg vadonat újonnan ennyiért ágyat lehet venni, addig a használtért nem adnak 5 ezret sem szerintem.
2010. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Miért nem tudom eladni a gyerekágyat?"


Mert drágán árulod. Azért mert 50-ért vetted, 25-ért még mindig drága. Másnak újonnan sem érne az 25-öt.


Mindig mindent el lehet adni, csak sokszor meglepődnek az eladók, hogy sajnos valóban annyit ér csak a portékájuk, amennyit adnának érte. Akármennyiért is vették.

2010. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy írták előttem is, nem mindegy, hogy ahol árulod, ott van-e ugyanolyan minőségben olcsóbb is, mert akkor nem fogod tudni eladni.

Én is sokmindent megvettem anno jó drágán, most meg a kutyának sem kell, negyed áron meg én nem akarom eladni.

2010. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem "használtan", hogy kétszer aludt benne a baba, az unokám pedig végül egyszer sem. Így volt 10 ezer. Ennek a feléért próbáltam árulni. Plusz van hozzá egy tök új kókuszmatrac, gumis lepedők, ágyvég. Ezekért sokallnak 5 ezer forintot.
2010. máj. 10. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát olcsó cuccot azért nem vesznek használtan, mert keveset spórolnak vele. Meg hát "a gyereknek(!) csak újat veszünk má!" :)
2010. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!