Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Segítség a szobámmal kapcsolat...

Segítség a szobámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Alakítjuk át a házat, és új szobám lenne. A bútoraim fehérek, azokat nem szeretném lecserélni, és most nem tudom eldönteni, hogy a padló és a fal milyen színű legyen. Gondolkoztam azon, hogy a fal szintén fehér, és akkor szürke fapadló, láttam interneten, nem is néz ki rosszul, vagy esetleg legyen szürke a fal, de akkor a padló milyen? A stílusom eléggé minimalista, nem szeretnék harsány színeket falszínnek semmiképp. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!
2017. márc. 1. 15:55
 1/10 anonim válasza:
100%
Fehér fal + fehér bútorok jól néznek ki. Nálam is az van. A számítógép, perifériák, lámpák, tévé meg fekete.
2017. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetne halványszürke a fal, és sötétebb szürke a padló. És persze fehér szegőléc.
2017. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem fehérek a bútoraim és halvány kávészínűek a falak. Bár, ha most újra festhetném, akkor a fehér mellett döntenék szerintem.
2017. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 longlife ***** válasza:
0%
Nekem már nagyon hideg a fehér szín,mind a fal, a mennyezet színben,mind bútorban.Sokkal barátságosabban érzem magam otthon,ahol színesek a falak,sőt több színűek is akár.Próbálj merészet álmodni és tedd valósággá.Hidd el tetszeni fog.Jaaa és másoknak is...
2017. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem meg direkt szólt a kérdező, hogy minimalista stílusú és a harsány színeket mindenképp kerülné. Ezek után muszáj volt kifejtened a totál nem idevágó szubjektív véleményed? :)
2017. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az én szobám, messze hidegen hagy, hogy másoknak tetszik-e, a lényeg, hogy én szeressem.
2017. márc. 1. 17:31
 7/10 longlife ***** válasza:

Maradj a szürke fehér összeállításnál.Ne lépd túl a minimalista stílusod.Csak érez jól benne magad.

Más különben nem csak harsány színek vannak.Az OBI ban vannak egész jó ötletek a színekkel.Érdemes a színek felé nyitni.

2017. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A sok fehér és a szűre olyan semmilyen.

Ha már halvány színekbe akarsz utazni akkor valami pasztel színt iktass be.


Meg ugye a fehér fal egyszerűen piszkolódik.

Én mondjuk amit ki akartam próbálni, de csak saját lakásba lesz lehetőségem rá:

Alulról felfele királykékből pasztelkékbe színátmenet. *w* kedvelt színem s megnyugtat.

2017. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
részletek lesznek színesek, illetve ahogy most is, ott is tele lesz növényekkel, színes lesz az eléggé nekem.
2017. márc. 8. 07:45
 10/10 anonim ***** válasza:
A burkolat színeit érdemes natúrnak hagyni, és ha színt akarsz, a lakástextilekkel variálni.
2017. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!