Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ilyen színű bútorokhoz milyen...

Ilyen színű bútorokhoz milyen színű falat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mindenképp szeretnék sötét,de mégis vidám színt.Én Egyiptomi sárgára gondoltam ha van olyan.


[link]


2017. márc. 5. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen a sárga passzol hozzá, de Magyarországra nem szállítják ezt a bútort.
2017. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Drága első válaszoló, hol írta, hogy ezt a bútort akarja? Csak azt írta, ilyen színű.
2017. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
Én krémszínnel tudom elképzelni
2017. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Jáááj de ronda, ehhez mindegy mit veszel. Őszintén. Ez az a 70-es, 80-as évekbeli ócska szín és stílus, amit semmilyen falszín nem szépít meg...
2017. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerencsére nem mindenki olyan ízléstelen, mint az utolsó.
2017. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Pedig milyen igaza van :) ez az a bútorszín, amit 30-40 éve mindenhol látni lehetett. Nem csak elavult, de egyszerűen csúnya is és nem természetes. Akármit is csinál a fallal a kérdező, szép nem lesz mert ez egyszerűen nem illik sehova és semmihez. Ilyen színű bútorai annak vannak még, akinek azóta nem volt pénze lecserélni őket.
2017. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
63%-os neked mi fáj, netán nálad is ott poshadnak ezek az ósdi bútorok azért fájdultál be ennyire? Haladj a korral és fogd fel, hogy ez a szín egyszerűen randa, akárhogy is vered magad a földhöz.
2017. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik.Szeretem az ilyen régi módi bútorokat.Egyébként csak a szín miatt linkeltem be ezt.Ilyen sötétes barnás lesz.
2017. márc. 5. 16:50
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Tudod...ezek a bútorok értékállók, elegánsak és tekintélyesek. Természetesen aki elvárja mástól, hogy "haladjon a korral" az ezt nem fogja megérteni, mert hát az a szép ami a tömeg által deklarálva van, nem?

Nekem az irodámban van bükkfa alapon mahagóni borítású asztalom, nem kívánom lecserélni, pedig régebbi stílusú, mint a kérdező linkje.

2017. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Nézd utolsó, vannak szép és stílusos régi darabok, ez nem tartozik azok közé. A 30-40-50 éves bútorok jellemzően azok, amik tömegstílusban készültek, egy kaptafára, tök szockó, ronda az összes.


Amennyiben 100-200 éves antik bútoraid vannak az más kérdés, de azoknak nincs is ez a hányás színe.

2017. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!