Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendeznétek be egy ilyen...

Hogy rendeznétek be egy ilyen szobát?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki építünk a házhoz egy darabot. Egy 3x5m szobám lesz kb. Észak és dél fele 3m Nyugat és kelet fele 5m. A nyugati oldalra akárhova lesz egy ablak, a délin pedig az ajtó. A szobámba kellene: ágy, íroasztal+szék, kutyapárna, 1 szekrény, polc és esetleg éjjeli szekrény. Az ablak alatt lesz a radiátor. Ti hogy rendeznétek be? ( a méret még nem tuti, de én szeretek előre gondolkodni.
2017. márc. 7. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A mi ízlésünk nem biztos hogy megfelel neked.

ha kész vigyél be mindent aztán majd megtalálod a helyét :)

2017. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
NEm tudom egyedül berendezni, mert még csak 12 vagyok. Úgy is a szüleim döntik el, de valami ötleteket azért jó lenne tudni, hogy hogy lenne praktikus.
2017. márc. 7. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaa értem.

De mivel a te szobád lesz ezért neked kell tetszenie nem a szüleidnek.

Rajzold le a szobát és rendezgesd benne a bútorokat.Képzeld el hogy milyen lesz benne lenni.Variáld mindenhogy aztán meglesz a megfelelő ami tetszik.Azzal már mehetsz a szüleidhez és megvizathatjátok.:)

2017. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amugy asztalt általában az ablak alá rakják hogy legyen fény.A kutya valószínű ott lesz ahol te de mindenképp a közeledben szóval olyan helyre rakd az ágyát.
2017. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondok tippeket ha kapok egy pontos alapot, amit kiviteleznek szüleid.

Sok helyet szeretnél praktikus megoldásokkal?

Pedig a szoba berendezés egyszerű, meg imádom a kreatív dolgokat.

Rajzolok is sokszor sok mindent, portrétól kezdve lakástervekig mindent.

24-N

2017. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ajtó/ablak pontos helye sokat befolyásolja az elrendezést szval.

Írj privibe ha érdekel, mert nem nagyon szoktam vissza lesni a témákra.

A bútorok fixek/megvannak-e? Vagy majd még csak meg fogjátok venni?("kellene" szó miatt gondolom lesz új, de lehet csak az elrendezés miatt mondtad úgy)

Meg persze ha kész bútor darabról van szó annak is tudni kellene méreteit.

2017. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Am nem kortól hanem észtől/kreativitástól függ az ilyen.
2017. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cukikutyus válasza:
Az ágyat ùgy èrdemes elhelyezni, hogy az ajtòra, ès az ablakra is rá tudj làtni, nagyjábòl ez a praktikus.Az ìròasztalt ablakhoz közel èrdemes, a szekrènyt ès polcot nyugodtan rakhatod az árnyèkosabb oldalra.Kutyapárnát a radiátortòl távol, mert fűtés szezonban nem bìrná a kutyus a meleget. Kb.ennyit tudok javasolni ìgy hirtelen...:)
2017. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!