Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea miért kezdett el gyenge...

Ikea miért kezdett el gyenge minőségű bútorokat gyártani? Milyen alternatíva van, mömax, jysk se néznek ki tartósabb bútoroknak az üzletekben.

Figyelt kérdés

Bissa cipősszekrény(öntéshibás műanyag,gyenge farész szetvan nyilva újként a felső része)

Metod kamraszekrény nagyon gyenge anyag, konkrétan becsavarom a csavart es másik oldalt szétreped... mind 2ő made in litvania


2017. ápr. 10. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sérült bútort hoztak ki, februárban, azóta is jönnek kivizsgálni.

Csalódtam bennük.

2017. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Pedig ezek a szarok közül még mindig az ikea a legjobb..
2017. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A bútorkínálat elképesztő gyenge, minden pozdorjából van, gagyi, széthullik. Vagy készíttetsz, vagy németből behozott bútorokat nézel.
2017. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 kategória van, mint minden máshol is: az olcsó pozdorja és a drága, valódi fa. A választás a tiéd.

A jysk, mömax, kika is ugyanez, csak más stílusban. Az olcsó cucc széthulik 2-3 év alatt, a tartós, valódi fa drága.

2017. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Azért, amiért a hozzánk hozott Milka csoki, vagy mosóporok, - de sorolhatnám napestig - sem közelítik meg pl az olaszországi, vagy ausztriai minőséget, az "Ide figyelj Maris, jó neked a szar is!" alapon.
2017. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Azér szar, mert kell a haszon. Óccsót adnak drágán.

Egy precíz, munkájára igényes asztalos egyedibe megcsinálja neked, nem lesz észrevehetően drágább az ikeánál.

Vagy ha barkácsolós vagy, akkor levágatod lapszabászatban, és megépíted te.

2017. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig nekem jó tapasztalataim voltak az ikeás bútorokkal. Az alsó kategóriásakkal is. A Kika kb. ugyanaz a minőség, csak csicsásabb kivitel háromszoros áron. A Jysk meg katasztrófa, ugyanazok a bútorok (pl. cipőtartó szekrény), amik az Ikeaban csavarokkal vannak összerakva, a Jyskben pont a kritikus pontokon ragasztós vagy tipli+ragasztós összerakásúak, és így hamar szétesnek.
2017. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem a jyskes bútorok gyengék, én az ikeát szeretem nagyon.


egyébként az ikea folyton kđsérletezik,hogy melyi kanyag környezetkímélőbb, és amiatt néha melléfoghatnak, de a többség nagyon jó

2017. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!