Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az ELMŰ monopól helyzetben...

Az ELMŰ monopól helyzetben van Budapesten? Van bármi alternatíva?

Figyelt kérdés
Mert amit ezek művelnek az kriminális!

2016. dec. 14. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
T-home.
2016. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bicikli dinamó.
2016. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Napelem sziget üzemben.
2016. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg vázolnád, mi a baj? Tapasztalatom szerint a szolgáltatót a legritkább esetben kárhoztatják azért, amiért tényleg felelős. Hogy csak két példát említsek, a pár évvel ezelőtti vezetékjogos műbalhé, amelyikben a szolgáltató csak az új törvény előírásait teljesítette, aztán a villanyszámla tartalmával foglalkozó műbalhé, amikor csak a kötelező dolgokat írta rá...

Egyébként ugye kétfelé válik a liberalizáció óta a dolog, van a hálózati szolgáltató és a kereskedő, a hálózati szolgáltató monopolhelyzetben van.

2016. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A rendszer...

Adásvétel után majdnem eljutottunk oda, hogy kikapcsolják az áramot. Mert eredetileg nem a megfelelő email címet adták meg, hová bár hetekkel ezelőtt továbbítottam az átíráshoz szükséges dokumentumokat, az úgy nem jó, pár napon belül kikapcsolják.

Az egyetlen opció az maradt ennek elkerülése érdekében, hogy személyesen menjek be hozzájuk, ami nehezen kivitelezhető.

Az, hogy telefonon rendezzem, nem lehetséges.

Hogy várjanak még néhány napot, mire újra letelik a két hét és addig ne kapcsolják le, nem lehetséges. Ezzel még csak nem is kérném őket arra, hogy előbb megtegyenek valamit mint, hogy arra érkezésük lenne, hanem épphogy arra, hogy ne tegyenek meg valamit.

Az, hogy megnézik a másik email címükön, és házon belül

megoldják, nem lehetséges.

Az, hogy elküldöm újra emailben/gyorspostával, nem opció, mert két hét a feldolgozási idő (gondolom, és valahol érthető módon ezt most az ünnepek miatt még hosszabb lenne), ennyi idő alatt kikapcsolják.

Értem én, hogy ez a rend, de miért?

Ahonnan én jövök betelefonálok, és el van intézve.

2016. dec. 15. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az, hogy megnézik a másik email címükön, és házon belül megoldják, nem lehetséges."

Valóban nem hangzik jól. Én ezért írnék a végén egy panaszos levelet. Legalább elnézést kérnek. Ha tényleg így volt, nem kételkedem szavaidban, csak ugye van a Vihar kapujában című Kuroszava film, amelyben hárman mesélik el ugyanazt a megélt történetet, és természetesen egészen máshogyan.

2016. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!