Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerülhet egy kb.350cm...

Mennyibe kerülhet egy kb.350cm*270cm*35cm falfelület gipszkartonnal történő "bepolcozása"?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi kell hozzá a gipszkartonon kívül? Csak szakember tudja megcsinálni vagy olyan, mint a tapétázás, megtanulja az ember?
2008. okt. 13. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért pont gipszkartonnal? A gipszkarton magában nem terhelhető, valamilyen vázat kell csinálni neki fából, vagy a hozzá való acélsinekből. Aztán vágni csiszolni csavarozni, glettelni, festeni, vagy tapétázni.


Szerintem egyszerűbb, és mutatósabb, ha veszel tömör ragasztott fenyő lapokat. (bármelyik barkácsáruházban kaphatóak a 300x30x2 cm-es kb. 3000 Ft.) és abból egy dekopírfűrész, és néhány csavar segítségével elkészíted a polcot, ha nem szereted a nyers fa szinét, bármilyenre festheted.

2008. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Én értem, mit szeretnél: Beépített polcot.

Nagyon jó ötlet, főleg szépen bevilágítva.

Én nagyon sok ilyet csináltam az USAban még nyay tv-nek is, szal nem a súly a gond.

Sajnos mindenképpen kérned kell egy hozzáértő segedelmét, mert ez nem kis meló, és mindenképpen kell a váz. Azért nem kell megijedni tőle, bár szerintem Mo-n nagyon kevés az az ember, aki már csinált ilyet.

2008. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben találtunk egy ismerőst, aki ért hozzá!
2008. okt. 19. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!