Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Olcsó kádfal régi porcelán...

Olcsó kádfal régi porcelán kádra? Hogyan?

Figyelt kérdés

Régi építésű téglalakásban élek albérletben. A fürdőszoba a tipikus retró stílust képviseli. A kád sem kivétel ez alól, ahol eddig zuhanyfügöny volt, de egyre jobban zavar. Arra gondoltam, a kádfal lehet a megoldás, de ezzel is van gond. Egyrészt, hogy a neten csak olyan megoldást láttam, amit új akril kádakhoz gyártanak. Nekem pedig a régi peremes porcelán kádam van. A másik ellenérv, hogy egy albérletre nem szeretnék vagyonokat költeni, tehát mindenképp egy használt, mobil kádfalat szeretnék. Vaterát, jófogást stb. oldalakat folyamatosan nézem, de szinte csak újakat látok, amik 20 körül kezdődnek. Valaki tud segíteni, hogy Debrecenben hol lehet szerezni olcsón? Vagy ha valakinek van kádfal helyett valami használható ötlete az is jól jönne.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 2. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Zuhanyfüggöny miért nem jó?
2017. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!