Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akik albérletbe költöznek és...

Akik albérletbe költöznek és visznek saját bútort, a szállítást hogy oldják meg?

Figyelt kérdés
Hogy kerül fel a szekrény, ágy, asztal a harmadikra, ahol nincs lift (de még ha van is)? Vannak ilyen költöztető cégek, akik ezt csinálják, hogy szobától szobába összerakják?
2017. júl. 24. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, vegyél ki bútorosat.
2017. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van..de én csak az ágyat viszem illetve ellenőrzöm a bútorokat..volt már olyan hogy vizeletszagú volt a fotel..
2017. júl. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mutassak neked képet, hogy mi mindent vittem fel egy egyik haverommal a lépcsőn a harmadikra? Simán kézben, eszközök nélkül.
2017. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt olyan, hogy barát segített, de olyan is, hogy szállítócég, és ők a bútorokat is fel/le vitték. Mondjuk nekünk nem sok bútorunk volt, inkább csak a cuccok, de én nem tudok cipekedni, muszáj volt segítséget kérni.
2017. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerős segített,vagy költöztető cég,abból is a legolcsóbbat kerestem anno.
2017. júl. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon profi költöztetők, én múltkor egy szekrényhez hívtam egyet, teljesen odavoltam milyen flottul, gyorsan, kedvesen szállítottak (3. emelet, nincs lift).
2017. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mikor lakást vettem és ezért mozgatni kellett a bútoraimat, akkor felbéreltem a egy fuvarozót, aki rendelkezik megfelelő méretű járművel. A cipelést párommal és a testvéremmel oldottuk meg. De egyébként vannak olyan cégek akik kifejezetten bútor szállítással és összeszereléssel foglalkoznak. De szerintem költség hatékonyabb ha megkérsz pár ismerőst, hogy segítsen.
2017. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívom egy haveromat, meg bérelek egy kistehert... nálunk 24000ft/nap ért már lehet.
2017. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
65%
úgy kiscsillagom, hogy megfogod a két kis kezeddel és felviszed.
2017. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!