Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti felaldoznatok a dolgozoszob...

Ti felaldoznatok a dolgozoszobat, hogy a gyereketeknek legyen sajat szobaja?

Figyelt kérdés
A hazunk a kovetkezokepp nez ki: eloszoba, nappali, konyha, furdo, dolgozo. Az emeleten: furdo, szuleim haloja, a 3 eves ocsem haloja, es az en szobam ami kozos a 6 eves hugommal. En 17 vagyok. Imadom a hugomat, de lassan bekattanok. Nem tudok tanulni, mert o meset nez, jatszik stb. A konyhaban es a nappaliban allandoan surges forgas mire hazaerek. A szuleim szobajaban csak egy vizagy van, 15 perc mulva kenyelmetlen rajta ulni, az ocsem szobaja egy csataer, nincs a padlonak olyan negyzetcentimetere, ahol ne lenne lego vagy valami egyeb jatek. Mondtam hogy tegyek ossze az ocsemmel a hugomat, de a szuleim szerint ez azert jo igy, mert ok kulonbozo nemuek, es a hugom jobban szeret engem. Szerintem meg inkabb egy 3 es egy 6 eves legyen kozos szobaban mint egy 6 es egy 17 eves. Semmi maganyom nincs, semmi provantszferam. Mondtam apanak, hogy en ezt nem birom, jovore erettsegizem, tovabb szeretnek tanulni, nyugalomra volna szuksegem. Ugyse hasznalna a dolgozoszobat, mert mindig a konyhaban dogozik, rendezzuk be nekem. De o ugye ott szokott tevezni, meccset nezni, sorozni, az az o ferfibarlangja. Nekem ez eleg sz..rul esik.
2016. ápr. 11. 13:27
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*privatszferam
2016. ápr. 11. 13:29
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű igen, feláldoznám. Ez teljesen természetes lenne. Már hamarabb kellett volna!
2016. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Igen, ebben neked van igazad.
2016. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű.

Tv-zen, sörözzön a nappaliban!

Vagy tényleg a két kicsi legyen együtt. Ez így nagyon nem jó, pláne ha van rá még egy szoba, ahol külön lehetnél!

2016. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 acelsziv ***** válasza:
96%
Én inkább a gyerekszobát preferálnám. Mert ha apádnak jár privát szféra akkor neked is. Pláne, hogy neked tanulnod kell - lene
2016. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Hát én tutira összetenném a két tesódat. Mire gondot okozna, hogy külön neműek, addigra te meg elköltözöl, és újra külön mehetnek.

De a kamudolgozót is simán be lehetne áldozni, jól érzed. Részvétem... :P

2016. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Bár mi eleve úgy vettünk házat, hogy mindenkinek saját szobát terveztünk. Amíg nincs kistesó, addig lehet dolgozószoba, vendégszoba, de utána saját szoba lesz a gyereknek.
2016. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%
Persze végül is neked van igazad. De azért apádat se kellene elítélni, végül is három gyereket tart el (köztük téged is), neki lehet nagyobb szüksége van egy kis privát szférára ahol ki tud kapcsolódni (pláne ha még otthon is dolgoznia kell), mint egy "gondtalan" tinilánynak. Egyébként majd jövőre megtudod a koliban mi is az "nincs privát szférám" dolog
2016. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

Mi a konyhát áldoztuk fel, 2 szobás panel lakásból csináltunk így 2 és fél szobát...

Konyhában ki lett kötve a gáz, át lett alakítva szobává, a konyha pedig bekerült amerikai konyha fílinggel a mi hálónkba a nagy szobába... Elektromos tűzhellyel.

2016. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is a két kicsit tenném egybe.
2016. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!