Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mosdót szeretném feldobni. Ti...

Mosdót szeretném feldobni. Ti mit csinálnátok ezzel?

Figyelt kérdés

Mint látható már elkezdtem, teljesen fehér volt az egész. [link]

[link]

[link]


2017. aug. 3. 22:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Gondoltam kő vagy famintás fóliára is.


Csempefestékkel viszont olcsóbb. Látványtervek. :)

[link]

[link]

[link]

2017. aug. 4. 00:59
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csempematricát kellett volna, így nagyon igénytelen az az egybe csík.
2017. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem sem jó, de hogy lenne jobb máshogy?

Azon agyalok ha lefestem csempefestékkel az mennyire néz majd ki igénytelenül. Kő vagy fa hatású fólia nézne ki jól, de 18 ezer. Megéri-e rászánni annyit.

2017. aug. 4. 11:32
 4/18 A kérdező kommentje:
2017. aug. 4. 11:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem érted, mit mondok. Ne öntapadós tapétát akarj csempére ragasztani, hanem eleve csempére való fóliát, darabosat, a csempéd méretének megfelelőt. Nem beszélve arról, hogy ez az egybe fólia nem való a fürdőbe, a párától felázik és a csempe miatti nem egyenletes felülettől.
2017. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nincs is ott pára, fürdőkád sincs benne. Kőmintásat megrendeltem. Szerintem szép lesz azzal.
2017. aug. 4. 21:36
 7/18 anonim ***** válasza:

Jááájjj..

Az a rettenet ronda bordűrcsík minek kellett?


Egy sima, egyszerű fehér csempézett wc-t simán fel lehetett volna díszíteni ízlésesen, de az a csík...meg alul az az ocsmány bútor... zöld és piros törölközők egymás mellett... szappantartó helyett a gagyi műanyagdoboz kitéve... most erre mit mondjak, a tiéd a legprolibb wc, amit évek óta láttam!


Pár ötlet - de légyszi távolítsd el azt az ocsmány csíkot, és hagyd fehéren a csempét, és szedd le azokat a ronda fém tartókat, bútorokat!! A ronda piros virág is menjen, túl nagy és ormótlan oda.


Földön tárolás helyett ízlésesen elrendezett polcok:

[link]


Sokszínű törölkőzők helyett EGY szín, ami harmonizál a lábtörlő és a fal színével


A csempék helyett a csempe feletti falat fesd valamilyen natúr, kellemes, világos színre:

[link]


Ocsmány növény helyett ízléses és egyszerű függöny vagy reluxa az ablakba, esetleg alá egyszerű, zöld növények:

[link]

[link]


A mosdó fölé egy normális, nagy tükör és a modóra ízléses szappanadagoló:

[link]

[link]

2017. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A csíkot leszedem. :)

Polc és rendes tükör valóban kellene. Virággal nem tudom mi bajod.

Wcpapírtartó is jobb lenne.

Az a gond ezeket nem tudom egyedül megoldani.

2017. aug. 5. 18:51
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát kérj segítséget.


A virág ormótlan, nem jó helyen van az ablakban, egyszerűen rontja az összképet.

2017. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Bár szívesen megtanulnám hogy kell megcsinálni ezeket. :)

Ablak elé a polcokat vagy a wc fölé a sarokba?

2017. aug. 5. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!