Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdésem nem ide tartozik, de ez a leglátogatotabb kategória, és itt vannak nagyjából a kortársaim is. Nos, azt szeretném kérdezni, hogy most újítunk fel, és kiváncsi vagyok, ti hogyan döntenétek, mivel kéne a szobámat berendezni? Én egy tv állványra, tvre, ágyra, és egy íróasztalra gondoltam. Szerintetek jó ötlet? (Fiú vagyok egyébként) Gardróbom lesz azért nem írtam ruhásszekrényt. 13 négyzet méteres egyébként a szoba. Bármilyen ötlet jöhet! 😩😁 és bocsi, hogy itt kérdezek ilyet, de nagyon fontos számomra, sok választ szeretnék.

2017. jún. 16. 12:21
 1/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, nemsokára 16. Ha van valamilyen jó ágyatok, tv állványotok, bármi a szobához, megoszthatjátok, mit érde mes megnézni. Köszi!😁
2017. jún. 16. 12:23
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Én csak azt nem értem, hogy hogyan kerülnek ide ezek a keresőszavak?

Na, mindegy!

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ágy helyett, kisméretű, ágyazható ülőgarnitúrát kérj a szüleidtől egy jópofa kis asztallal.

Elvégre ez nem börtöncella, a majdan érkező csajokat gáz rögtön az ágyra ültetni!:)

2017. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek gyakran keresett szavak, ezáltal nézettebb lesz a kérdés. Csupán ezért írtam oda őket. Egyébként köszi s tippet.;D
2017. jún. 16. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha lapos tv-d van, azt lehet a falra is szerelni, szerintem az is jól mutat.
2017. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Ja és egy nagy babzsák, én imádom.
2017. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

1-es vagyok

Mondjuk valami ilyesmikre gondoltam, nem öreganyám kihúzhatós rekamiéjára, de jött valami agyhalott "lakberendező művész" és lepontozott.


[link]


[link]


[link]


... egy ilyen asztallal:


[link]


[link]


Öt perc múlva nagykorú lesz a srác, már ilyesmi való neki.

A babzsák fotel nem rossz ötlet!

2017. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek!😁
2017. jún. 16. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
TV-t a falra, vezetékeket kiépíteni hozzá a falban. Az 5.1-es hangrendszernek szintén. Az íróasztalon gondolom számítógép is lesz, annak is ki kell építeni a vezetékeit és minimum egy 6-os dugalj kell a falra ha nem akarsz sok elosztót használni. Én ágypárti vagyok, szerintem egy kanapé nem alkalmas a rendszeres alvásra, szóval egy egyszerű ágykeretet javaslok, állítható ágyráccsal és egy jó minőségű matraccal. Néhány polc a falra, rejtett világítás a sarokba. A többiekben egyetértek az előttem szólókkal.
2017. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!