Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet Magyarországon szép...

Hol lehet Magyarországon szép díszkavicsokat szedni?

Figyelt kérdés
Sajnos a barkácsboltokban 25 kg-os a legkisebb kiszerelés, nekem viszont csak egy cserép kidíszítésére kellenének, így nem szívesen cipelnék haza ekkora súlyt.

2017. aug. 5. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van vízpart a kozeledbe menj el oda :)
2017. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De pont erre vagyok kíváncsi, hogy hol vannak olyan patakok, amiben szép kavicsok vannak.
2017. aug. 5. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Duna-parton bárhol találsz szép kavicsot. De köves ösvényű parkokban, felszórt jászótér-részeken, parkolók zugaiban, jellemzően nagyobb bolt melletti virágágyás-szegélyekben vagy fák körül, a szomszéd maradék építkezési sóderében... stb. is körbe lehet nézni - kicsit többet kell keresgélni és jól meg kell mosni, de ha városi vagy, nem kell órákat utazni egy patakhoz. Egyszer a Városligetben és a Vérmezőn apránként összeszedtem egy kis mozaik-asztalkára valót.
2017. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!