Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágyrácsot ajánlanátok?

Milyen ágyrácsot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy szekrénnyel egybeépített, 160-as ágykeretbe keresek ágyrácsot. A korábbi ágyrácsunk (Ikea Lönset) azért nem jó bele, mert túl magas. Tehát nem tudjuk alacsonyabbra tenni az ágykeretben az ágyrácsot, úgy viszont az ágykeretből már az ágyrács is kicsit kimagaslik, nem beszélve ugye már a matracról. Milyen ágyrácsot ajánlanátok, ami csak pár cm. magas, mégis nem a leggagyibb minőség? Előre is köszönöm a segítséget!

2017. aug. 28. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg a matracok alá a sima "deszka, lécek" a legjobbak. Hisz nem az ágyrácsnak kell rugalmasnak lennie, hanem a matracnak. Ezt matracüzletben mondták, plusz az asztalos is ilyet szokott csinálni. Egyébként mielőtt ezeket megtudtam, már én is megvettem a Lönset ágyrácsot :D Tehát nekem az van, az ágykeretben meg az ágyrács helye középmagasságban. Amúgy 3 helyre lehetett volna állítani az ágykeret, a tietek nem ilyen állítható? Persz ehhez kell valaki, aki szétszedi.

Szóval én ajánlom a sima ágyrácsot, ha jó a matracotok, akár asztalos is seperc alatt csinál nektek olcsón, úgynevezett ágydeszkát.

2017. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!