Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rongyszőnyegeket tennék az...

Rongyszőnyegeket tennék az előszobába, hogy felfogja a cipők talpán beérkező port. Van értelme szerintetek?

Figyelt kérdés
Kiadom alkalmi szállásként a lakásom, és hát elég gyakran látom takarításkor, hogy sok koszt hoznak be a vendégek a cipőjükön (sajnos épp építkezés van a ház mellett...). Ha ilyen mosható rongyszőnyegeken topognak, amíg a kabátjukat leveszik, szerintetek az számíthat? Nyilván van lábtörlő az ajtóban, de hát van, aki csak átlépi.
2018. jan. 30. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Oda inkább linóleumot tennék belépőnek,ahová letudják venni a cipőket..Azt a 2 m2-rt egy perc alatt felsöpröm és fel is mosom.
2018. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha naponta akarod mosni, akkor esetleg van értelme, egyébként csak portenyészet lesz belöle - az egyetlen "elönye", hogy nem "látszik" a kosz, de attól még "ott van".


Sokkal értelmesebb síma felületet hagyni, amit pár pillanat alatt lehet portalanítani és felmosni!

2018. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs értelme.

A padlót könnyebb felmosni, akár naponta is, mint a rongyszőnyeget tisztán tartani.

2018. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább kívül legyen akkor nagyobb valami átléphető lábtörlő helyett, ahol meg toporognak, ott csak sima kő, amit pikk-pakk fel lehet mosni egy odakészített nedves felmosóval.
2018. jan. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, kintre kellene "komolyabb" lábtörlő!

Esetleg ipari szennyfogó szőnyeg.

2018. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is az egész fedett teraszt befedtem ilyen zöld filcszerű padlószőnyeggel. Mire a bejárati ajtóhoz érünk, letotyogjuk a koszt a lábunkról.
2018. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!