Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vegyük meg az elektromos...

Hol vegyük meg az elektromos berendezéseinket?

Figyelt kérdés
Férjemmel most készülünk házat venni és gyakorlatilag semmink nincs az apróságokon kívül. Az érdekelne, hogy szerintetek érdemes-e mindent a netről rendelni vagy van olyan áruház, ahol olcsóbban kapok mondjuk mosógépet, tűzhelyet, vasalót, mikrót, stb.?

2018. febr. 7. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Anno bementem a Media Marktba, közöltem, hogy komplett felszerelésre van szükségem, mennyi kedvezményt tudnak ajánlani, ha mindent náluk veszek meg? Előzetesen bogarásztam a neten, kinéztem a készülékeket, összevetettem az árakat. Végül a főzőlapot, beépíthető sütőt, mosogatógépet, mosógépet és hűtőt vettem meg náluk, nem emlékszem pontosan, mennyi volt százalékban a kedvezmény, azt tudom, hogy kicsit olcsóbban jöttem ki, mint ha külön-külön rendelgettem volna meg netről a legolcsóbb áron. Viszont ez helyben volt, ingyen kihoztak mindent, a mosogatógép kisebb hibáját 2 napon belül javították garanciálisan. Szeretek neten vásárolni, de ha nagyobb tételről van szó, érdemes ezzel megpróbálkozni valamelyik nagyobb műszaki áruházban. Persze képben kell lenni az árakkal.:-) Nem mindegy, honnan és hogyan szállítanak pl. egy hűtőt, macerás, ha netán a futárcég miatt sérül, vagy késnek, 5-6 felől hozzák a cuccokat különböző napokon stb.
2018. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Azt akartam javasolni, amit 1-es leírt. A garanciát is jobban tudod érvényesíteni, ha úgy adódik.
2018. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez az alkudás eszembe se jutott, de hátha működik. 10-12 féle cucv kellene, hátha tudnak engedni.
2018. febr. 8. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Szia az Euronics olcsóbb mint a Media Markt, van jó honlapja, lehet bogarászni . Én személyesen szoktam mindent megnézni kinyitni becsukni, aztán a neten megnézem hol, hogy a legolcsóbb. Szerintem ha mindent egy helyen vesztek meg, biztosan adnak kedvezményt, mást nem ingyen házhoz szállítás. Tudom ajánlani továbbá a TEKA márkát BP VI . Bajcsy-Zsilinszki úton van a bemutató terem nagyon korrektek,
2018. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
A Euronics is megoldás lehet, ha van megfelelő választék. A készülékeket nem az áruház honlapján néztem meg először, hanem úgy általában a neten, úgy választottam ki a típust specifikációk, értékelések, szervizháttér, gyártói garancia alapján, összeraktam a listát, hogy pontosan mi kell, a, b, c opcióval, árakkal, így bandukoltam be alkudni.:-) Persze, ezt nem a szimpla vevőtéri eladóval kell megbeszélni.
2018. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!