Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Doby sarokkanapéról?

Figyelt kérdés

[link]


Ami szempont lenne, hogy ne süppedjen meg, egészséges (sík,félkemény) fekhely legyen ortopédiai szempontból.



2018. febr. 25. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ortopédiai szempontok is vannak, akkor sajnos szerintem nem ilyen árkategóriában kellene nézelődnöd.

Az ilyen olcsó kanapék pár évre készülnek, komfortot és minőséget ennyi pénzért nem vehetsz.

2018. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem nagyon akarok rá 100 ezreket költeni. Igazából albérletben vagyok és a 100 éves rugós ágy már nagyon leharcolt. Fájdogál tőle a derekam. Meg a barátnőmé is néha.

2018. febr. 25. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem felel meg semmilyen ortopédiai szempontnak. Olcsó kárpittal bevont puha szivacs, pozdorja vázon.
2018. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Nem értek a témához. Honnan ismerhető fel a "normális" fekhely? Milyen (technológia?) jellemzők teszik hosszú távon is használhatóvá?
2018. febr. 25. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek valamilyen jobb matracot ennyiért és egy ágykeretet.

Jobban jártok.

2018. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rugós matracot vegyél, vagy egyéb rugós fekhelyet. Ne olyat ami csak szivacs.
2018. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A rugósat nagyon utálom. Nem jó a házamnak, meg gödrösödik stb. És elnézést, de azon szexelni se lehet rendesen (a sztereotípiákkal ellentétben).
2018. márc. 3. 20:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval a háTamnak nem jó. A derekam nem bírja. És köszönőm a segítségeteket. Amúgy gondolkodtam ágykeret + matrac kombón. 90kg vagyok. Ha egy kicsit is belendülök, szétesik az ágykeret.
2018. márc. 3. 20:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért, ha egy ilyet szétkúrsz, akkor csak egy matracot vegyél és lehet a földön csinálni!:)


[link]

2018. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt van kompletten:

[link]

2018. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!