Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lenne rá igény? (Felújított...

Lenne rá igény? (Felújított bútorok)

Figyelt kérdés

Röviden, már évek óta a hobbim, hogy régi, ódivatú ( nem antik) bútorokat vásárolok fillérekért, barkácsmunka nélkül, vagy minimális barkácsmunkát felhasználva festéssel vagy fóliázással, új fogantyúkkal felszerelem, néha plusz polcok, új lábakat felhasználva átalakítom őket.

Eddig csak saját felhasználásra, illetve barátok részére készítettem, alakítottam át. Olcsóbb, mintha újonnan szereznénk be a divatos bútort, mégis minőségi, mert jó alapanyagokkal, odafigyeléssel dolgozom rajtuk. Többen mondták, hogy akár árulhatnám is, éppen ezért gondoltam, utánajárok a kérdésnek, hogy lenne-e rá igény szerintetek?


2018. febr. 26. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes vagy, azonban szerintem megélni nem lehetne belőle.

A legmegbízhatóbban úgy tudod ezt a kérdést megválaszolni, ha egy-egy db-ot amit te szépnek ítélsz, felteszel a vaterára. Így le tudod mérni, van-e rá kereslet, és mennyi idő alatt tudod eladni. Az árban pedig fel kell ajánlani az alku lehetőségét, így az értékét is a munkádnak nagyjából be tudod lőni.

Sok sikert!

2018. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hirdessél meg egy pár darabot, ha elkapkodják, mint a cukrot, akkor van rá igény, ha a kutyának se kell, akkor nincs.
2018. febr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A fiam több ilyen borzadályt vett meg, neki tetszik.
2018. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Akkor neki állok ezeknek a borzadályoknak a készítéséhez :D

2018. febr. 26. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Én például több ilyen eladót is figyelek a Vaterán, aki hagyatékokat vásárol, aztán egy kicsit kipofozza, Opti-val rendesen megtakarítja, és kiteszi a vaterára.

A harmadik házvásárlásom nagyon jól sikerült. Egy háromszintes 100 m2 alapterületű Kádár kockát sikerült megvennem jó áron 6 éve. A felújítással az összes spórolt pénzem elment. Bútort csak így tudtam venni, darabonként 2-3 havonta, ahogy a pénzem gyűlt rá. Mondjuk én csak valódi fa bútort keresek, a fűrészporból összeragasztott bútorlap nem érdekel.

De én is úgy érzékelem, hogy nagy kereslet van rá. Nyilván a Vaterán is csak addig licitáltam, ameddig én reálisnak tartottam az árat, és gyakran volt, hogy abbahagytam a licitet és az általam reálisnak tartott ár 3-szorosáért vitte el valaki. Szóval a szép bútorra van igény. És kereslet is.

És amiatt is praktikus ez a meló neked, mert bár nem írod le, de a szavaidból úgy tűnik, szereted csinálni. És nincs annál jobb dolog a világon, mint abból megélni jól, amit szeretünk csinálni.

Sok sikert kívánok a munkádhoz!

2018. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod:). Nagyon bíztató és hasznos informàciókat kaptam.

Jól látod, valóban nagyon szeretem ezt csinálni, már ki is nèztem az első, eladásra szànt kipofozandó bútort:).

2018. márc. 2. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!