Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van igény a lakberendezőkre?

Van igény a lakberendezőkre?

Figyelt kérdés
Szívesen dolgoznék ebben a szakmában, akár saját vállalkozásként is, de nem tudom megérné-e, lennének-e megrendelések. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2011. jan. 25. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem lenne rá igényem,csak lóvém nincs hozzá:((((
2011. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy itt 2-3 naponta érdeklődik valaki, szerintem nincs. Mármint ennyi lakberendezőt nem tart el az a kis piac..
2011. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cég ahol dolgozom ajánl lakberendezőt főleg színekre, anyagokra bizonytalan ügyfeleknek. Szerintem nagyon fontos ,hogy mennyen az építőipari cégek felé, ajánlja őket ha viszonozzák mint a web lapokon link csere , ha kell keresse a kapcsolatot velük interneten. De van olyan befutott Lakberendező-beruházó Kft aki a legfontosabbat a munkát "Mert lehet nagy irodád ha nincsen munka" hajtja fel bármilyen szakmában, és kiadja alvállalkozásoknak .
2011. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kellene , hogy legyen és ez felvet egy másik kérdést, vajon van e jó lakberendező, illetve, hogy ki a jó.

Sok az ízléstelen lakás és sok az ízléstelen, kommersz lakberendező! tisztelet a kivételnek!

2011. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ofília ***** válasza:
Igény van...pénz nincs! Ennyi ;)
2011. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz! Kisvárosban élek, minimális árakkal dolgozom és mindig spórolok a megrendelőnek, de sokan inkább megvesznek egy 300 000 forintos kanapét az utolsó pénzükön mint, hogy azt válasszák , hogy én ennyi pénzből az egész lakást ízlésesen berendezzek! Ez a pénz nem az én tarifám ez a pénz a lakás összes bútorát fedezné és az én bérem belőle 30 000.

Megveszik a drága textil bőr kanapét és várják a csodát mert a többi bútorra nem marad pénz, nem a lakberendezőre , hanem a bútorokra!

Számtalan ilyen esettel találkoztam már!

2011. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!