Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit rakjak ennyi kiürült...

Mit rakjak ennyi kiürült polcra a nappaliban?

Figyelt kérdés
Eddig a férj filmgyűjteménye volt rajta, most van 12 sornyi üres polcom... könyvek oké, de ilyen díszes ingyombingyomokat sosem tartottam, ezután sem fogok, szóval tényleg fogalmam sincs, mit csináljak. Legjobb lenne kidobni, és venni másmilyet, de az nem mostanában lesz. Még ha nem a nappali lett volna direkt így berendezve, de ide csak nem zsúfolnék be mindenféle vackot. Hálás lennék bármilyen ötletért.
2018. márc. 7. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha ingyom-bingyomod nincs és nem is akarsz (szerencsére) akkor maradnak a könyvek, ha van annyi könyved, hogy kitöltse. Inkább legyenek a polcon, mint dobozokban az ágy alatt.

Ha nincs annyi könyvetek, akkor meg nem kell sajnálni és meg kell válni tőle. Nem feltétlenül kell kidobni, lefényképezed, Vatera (én ezt ajánlom inkább eladáskor) vagy Jófogás.

2018. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Fényképek, óra, ízléses művirág kaspóban, gyertyák, az alsó polcokba rakhatsz tárolókosarakat.
2018. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok híve a porfogóknak.

Egy-egy kerámia, vagy fém váza vagy egyéb dísztárgy elmegy, na de 12 polcról beszélünk!

Mindent tehetsz, csak könyörgöm művirágot NE!!!:)

2018. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Válassz!

[link]

2018. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Heti 1 könyv, előbb utóbb megtellik.
2018. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Küldök cuccot! Nekem helyem nincs. :)
2018. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 TappancsMancs ***** válasza:
81%
#6 :D
2018. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:
57%
CD gyűjteményt :D
2018. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%

6. vagyok

Ajtót tegyél rá. Nem tudom milyen színű, stb. Jófogáson is lehet kapni használt bútor ajtókat. Ha meg újat veszel, mert tételezzük fel, hogy bútorlap a szekrényed, akkor vegyél eltérő színűt, mint a szekrény (ami azért megy hozzá színben), pl. sötétbarna szekrényre drapp ajtót és akkor nem fog feltűnni, hogy a régi része fakóbb. Meg lehet is vágatni bútorlapot, fogó kell rá, meg a pánt.

2018. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tökéletes. Az ajtó lesz a befutó, akkor tehetek be bármit, akár a folyton szanaszét heverő játékokat is, mégsem lesz rendetlenség látványra. Szuper ötlet. :)


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, a tippeket.

2018. márc. 8. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!