Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet venni kamu Tv-t?

Hol lehet venni kamu Tv-t?

Figyelt kérdés

Disz tv ami műanyag. Boltokban szokot lenni disznek bútor áruházban.


Egyik szobában olyan a bútor amihez tv illik de igazit nem akarok mert az van a hálóban és a nappaliban is.


Hol keressek neten sehol sincs ebay-n sem.



2018. ápr. 14. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Az komoly.
2018. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Csinálj kartonból :D :D :D
2018. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Egy újabb hímtag kalap.
2018. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról már hallottam, hogy amikor hosszabb időre nincs otthon senki, a betörés ellen programozható kamu-tv-vel próbál védekezni, ami egy időzítős ledes színes villogórendszer, és kívülről az a hatása van, mintha bent tévéznének.

De hogy valaki egy tévének látszó tárgyat szeretne dísztárgyként az otthonában kiállítani, ilyenről még nem hallottam...

2018. ápr. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szekrénysornak van egy tv része ahova csak egy tv illik mégis mit tegyek akkor oda? Lehet veszek egy hibás tvt disznek jó az is. De tudom hogy vannak ilyen muanyag tv-k pl Momaxban is a butoroknál.
2018. ápr. 15. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan most betenni egy áltv-t pusztán porfogónak, elég ízléstelen...

Esetleg egy akvárium, vagy növények.

2018. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Odatámasztasz egy képet keretben, üveg és kerámia dísztárgyak - nyilván egy egy magasabb is.
2018. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!